Протипожежні навчання у Харківському регіональному сервісному центрі МВС

Протипожежні навчання у Харківському регіональному сервісному центрі МВС

11 червня на базі Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області, що на вул. Шевченка, 26 міста Харкова, пройшли пожежно-тактичного навчання з ліквідації пожеж у будівлі центру, організації та проведення евакуації людей, налагодження взаємодії адміністрації об’єкту та пожежно-рятувальних підрозділі під час виникнення надзвичайної ситуації.

У заході приймали участь: співробітники Головного управління ДСНС у Харківській області, рятувальники 9-ї пожежно-рятувальної частини, а також керівництво та працівники сервісного центру. Під час його відкриття до колег поліцейських звернувся керівник навчань заступник начальника Головного управління Анатолій Торяник. Він звернув увагу присутніх на цілі і задачі, що передбачаються даним заходом, підкреслив необхідність дотримання правил пожежної безпеки, аби не стати винуватцем великої біди, і нагадав як треба діяти, якщо хтось раптом опиниться в осередку пожежі.

За тактичним задумом внаслідок короткого замкнення електрообладнання в кабінеті на другому поверсі будівлі центру виникла пожежа. Система автоматичного димовидалення та пожежогасіння не спрацювала і продукти горіння почали стрімко розповсюджуватися по другому поверху та поверхами вище. Пожежа створила загрозу людям, що не мали змогу самостійно вийти назовні.

Співробітники центру, виявивши пожежу, відразу вжили заходи щодо евакуації людей та сповістили про подію Службу порятунку за телефоном 101. З їх повідомлення стало відомо про перебування 10 чоловік на 3-му поверсі будівлі і про їхню неможливість самостійно евакуюватися через щільне задимлення.

Рятувальники, що прибули на місце виклику, відпрацювали оперативні дії ланок газодимозахисної служби з рятування людей та гасіння умовної пожежі. В результаті вогонь був успішно ліквідований, а люди врятовані.

За цим рятувальники провели майстер клас для поліцейських щодо користування первинними засобами пожежогасіння, способів гасіння пожеж за допомогою ручного пожежного ствола, а також розповіли про заходи пожежної безпеки, котрих потрібно безумовно дотримуватися на робочих місцях та всі разом ще раз повторили дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

https://kh.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/11793.html

Теги: ДСНС,МВС,Харків,Сервісний центр МВС,Навчання,Рятувальники,Поліцейські