Тренінговий центр поліції Донеччини отримав від Консультативної місії ЄС обладнання на 750 тисяч гривень

182505 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 25 вересня, представники Консультативної місії Європейського Союзу передали поліцейським Донецької області устаткування для навчальних кімнат, тактичної підготовки та надання першої домедичної допомоги. Нове обладнання дозволить покращити професійний рівень співробітників поліції та наблизити умови проведення тренінгів для правоохоронців до стандартів ЄС.
Передача техніки вартістю майже 750 тисяч гривень відбулася в Маріуполі в рамках спільного проєкту КМЄС і Національної поліції України.
Тренінговий центр поліції Донецької області отримав обладнання для якісного проведення всіх видів службової підготовки: функціональної, тактичної, фізичної, а також надання першої домедичної допомоги.
Серед переданого обладнання: відеотехніка, меблі та інше устаткування для навчальних кімнат, тактичне спорядження, обладнання для надання першої домедичної допомоги.
«Дякуємо європейським партнерам за підтримку щодо розвитку спроможностей поліції Донеччини та вдосконалення технічного забезпечення підрозділу. Впевнений, що наша співпраця допоможе підвищити ефективність надання поліцейських послуг», - відзначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.
Поліцейські зможуть тренуватися за допомогою сучасного обладнання та підвищувати свої професійні навички в комфортних умовах. Крім того, представники КМЄС проводять для співробітників поліції тренінги щодо взаємодії з громадою, кримінальних розслідувань, підвищення безпеки та прозорості виборчого процесу тощо.
«Важливо, що в наборі техніки, переданої до Тренінгового центру, є обладнання для надання першої домедичної допомоги. Поліцейські зможуть рятувати життя, завдяки тому, що матимуть навички професійного надання домедичної допомоги. Це також допоможе посилити довіру населення до поліції», - зазначив Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен.
Нагадаємо, сьогодні в Маріуполі за участю поліцейських відбудеться відкриття регіонального представництва КМЄС в Донецькій області, де можна буде поспілкуватися з європейськими правоохоронцями та експертами в сфері права.

Відділ комунікації поліції
Донецької області


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео