На Донеччині відкрили регіональне представництво Консультативної місії ЄС - партнера Національної поліції

195029 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 вересня в Маріуполі відбулося урочисте відкриття регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу. Участь у заході взяли представники уряду, МВС, посольств країн ЄС в Україні, а також поліції Донецької області. Відкриття постійного офісу міжнародної організації надасть можливість більш широкої підтримки населення на території, де триває збройний конфлікт.
Урочистості відбувалися на Театральній площі та були приурочені до святкування 242-ї річниці міста Маріуполь. На відкритті були присутні віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, Голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин, керівники інших органів МВС, які є партнерами місії.
«Відкриття представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі – це дуже потужний сигнал довіри до України, підтримки нашої незалежності та розвитку. Сьогодні в Києві була презентована мапа розвитку євроінтеграції регіонів, і саме Маріуполь разом зі Львовом і ще кількома містами був визнаний містом, де дуже швидко розвивається демократія, європейські цінності. Робота місії тісно пов’язана з правоохоронними органами, які разом з урядом напрацювали велику кількість ініціатив. І ми готові співпрацювати й надалі», - відзначила Ольга Стефанишина.
Поліція Донеччини співпрацює з КМЄС із 2018 року, коли було створено спеціальний мобільний підрозділ місії для реалізації проєктів в регіонах.
Маріуполь став четвертим містом України, де відкрилося офіціальне представництво Консультативної місії ЄС після Львова, Харкова та Одеси. Ця міжнародна організація складається з понад 300 співробітників, серед яких експерти з України та 25-ти країн Європейського Союзу. У Маріуполі працюють понад 20 спеціалістів з 10 країн.
«Завдяки взаємодії із нашими європейськими партнерами ми робимо все для того, щоб надавати допомогу громадянам професійно, якісно і оперативно. Пріоритетом МВС є посилення спроможностей, сил і засобів правоохоронців, особливо в цьому регіоні. Підтримка Євросоюзу допомагає Україні боротися з викликами на транснаціональному рівні, втілювати нові європейські стандарти і практики в правоохоронну систему», – повідомила заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук.
Вже два роки поліцейські Донеччини отримують підтримку КМЄС – як стратегічні консультації, так і практичну допомогу, обмінюються досвідом із іноземними колегами.
«У минулому році Євросоюз виділив 580 млн євро на підтримку сходу України і, зокрема, на підтримку ініціатив в Приазовському регіоні. Офіційне відкриття представництва підкреслює, що для нас надзвичайно важливою є присутність Європейського Союзу на Донеччині і його подальша діяльність», - наголосив Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.
З нагоди відкриття регіонального офісу було організовано святкову та пізнавальну програму, головною темою якої стала безпека. У центрі Маріуполя розташувалося «містечко» з павільйонів КМЄС і українських партнерів місії. Жителі мали змогу поспілкуватися з місцевими та іноземними поліцейськими, європейськими експертами в сфері права.
Поліція Донецької області презентувала роботу кінної поліції, криміналістичної та кінологічної служб. А гарний настрій гостям подарували поліцейський оркестр та ансамбль барабанщиць. Участь у фестивалі безпеки взяли також курсанти Донецького юридичного інституту МВС України та учасники «Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських».

Відділ комунікації поліції
Донецької області


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео