На Донеччині поліцейські офіцери громади отримали нові службові автомобілі

10550 ПЕРЕГЛЯДІВ

Передача дев’яти кросоверів «RenaultDuster» відбулася 9 лютого, в Краматорську. Відтепер службовим транспортом забезпечені всі поліцейські офіцери громад Донецької області. Загалом до громад передано 15 сучасних авто для швидкого та якісного поліцейського сервісу.
Автомобілі було придбано у рамках міжнародної технічної допомоги Посольством США в Україні та передано для забезпечення діяльності Національної поліції в територіальних громадах.
Ключі від нового транспорту передали поліцейським офіцерам громади начальник поліції Донецької області Микола Семенишин та голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
«Відповідно до проєкту «Поліцейський офіцер громади» Національна поліція взяла на себе зобов’язання щодо забезпечення поліцейських офіцерів громади транспортними засобами, планшетами, системою відеонагляду. Територіальні громади взяли на себе зобов’язання щодо створення робочих місць. Ми разом працюємо над створенням безпечного середовища», - повідомив Микола Семенишин.
Це вже другий етап передачі службових авто в рамках проєкту. Перші шість автомобілів правоохоронці отримали в 2020 році. Сьогодні ще дев’ять нових «RenaultDuster» вирушать до Лиманської, Миколаївської, Олександрівської, Ольгінської, Черкаської, Шахівської територіальних громад.
Наразі всі 15 поліцейських із восьми територіальних громад забезпечені сучасним транспортом. Вони обслуговують понад 130 000 жителів. Автомобілі стануть своєрідними «офісами на колесах» для поліцейських, які несуть службу за принципом «Я тут», завжди поряд з громадянами.
«Оснащення і створення належних умов праці для співробітників поліції – це важлива складова безпеки кожного громадянина і всієї громади та, як наслідок, – успішності цієї громади. Ця взаємодія між громадами та поліцією ґрунтується на принципах взаєморозуміння, довіри», - зазначив керівник Донецької ОДА Павло Кириленко.
Участь у заході взяли представники голови ТГ та поліцейські офіцери громади. Очільник поліції регіону подякував міжнародним партнерам, зокрема представникам Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру, а також органам місцевої влади за підтримку в реалізації потужного проєкту.
Раніше повідомлялося, що керівництво поліції Донеччини підписало меморандум з головами територіальних громад.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Спікер: - Голова Донецької облдержадміністрації Кириленко Павло
- Начальник ГУНП в Донецькій області Семенишин
Микола
- Поліцейський офіцер громади Миколаївської територіальної громади Коваленко Максим

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео