Шахраї, чи активісти? Команда Костіна завжди поповнюється за дивними критеріями.

Шахраї, чи активісти? Команда Костіна завжди поповнюється за дивними критеріями.
113600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже неодноразово оприлюднювалися застереження щодо будь яких зв’язків з запорізькими шахраями Сергієм Котом та Світланою Яценко.

   


Знайомство з даними особами почалося в 2015 році в переяславській музичній школі, куди вони водили свою онуку. На чергових батьківських зборах було прийнято рішення про створення батьками громадської організації. Підготовкою та поданням для реєстрації необхідних документів визвалися займатися Сергій Кот та Світлана Яценко. Взявши батьківські гроші ці двоє із стажем зареєстрували громадську організацію «Духовні скарби України» (Код 40085158) таким чином, що батьки не мали жодного впливу на прийняття рішень. Не хочу зосереджуватись на даному епізоді, бо перед подачею заяви в поліцію з’ясувалися більш цікаві моменти діяльності професіоналів своєї справи Сергія Кота та Світлани Яценко.


В 2015 році я знайшов інформацію (судові рішення) щодо шахрайських дій Сергія Кота та Світлани Яценко. В тому ж 2015 році батькам школи вдалося зв’язатись з Неллі Босієвою (Спілка захисту інтересів вкладників, споживачів банківських послуг), яка розповіла про шахрайську схему цієї парочки, а також про негативні наслідки для обдурених людей.


Для того, щоб багато не переповідати наведу декілька посилань:
1. Керівники запорізького МММ-2011 - на лаві підсудних - http://uanews.zp.ua/other/2013/06/07/6831.html
2. Мошенники из пирамиды "Мурзилка" в Переяслав-Хмельницком - http://forum.zabor.zp.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=71796&p=754450

2015 рік для Світлани Яценко був дуже насичений. Крім обдурення батьків музичної школи та подання батьками відповідної заяви до поліції по даному факту, вона почала активно «штурмувати» міську раду. Так як в міській раді деякі керівники мають аналогічний фах, то багато часу для наведення необхідних зв’язків не знадобилося. Моряк моряка бачить здалека. В цьому ж році Світлана Яценко стає членом комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії та премії міської ради.

Вона має дуже багато здібностей, є експертом з якості життя та масажистом.


В 2017 році на орбіті шахрайства знову з’являється Сергій Кот, який створює ГО «Журналісти проти корупції» та починає продавати всім бажаючим «ксіви» журналіста https://ua.news/ua/mmm-media-zhurnalisty-proty-koruptsiyi-prodovzhuyut-dyskredytuvaty-robotu-zmi/.

Світлана Яценко та Сергій Кот були вхожі до посадовців міської ради вже п’ять років. Але місцеві вибори можуть внести певні корективи в тяжке життя людей, які не мають жодного відношення до журналістики та культури. Тому на тлі останніх подій Світлана Яценко стає активісткою, яка має припасти до душі комусь з майбутніх мерів та депутатів. Зараз вона активно співпрацює з партією «Удар», до якої також підтягнуті працівники та прибічники діючого міського голови Тараса Костіна.


Інформація для роздумів:
Працівники та прибічники Тараса Костіна «розтягнуті» на значну кількість партій, що йдуть на вибори. Серед них - ЄС, Удар, ОПЗЖ, Наш Край...

Теги: такас костін,переяславська міська рада,переяславський міській голова,світлана яценко,сергій кот,духовні скарби україни,партія удар

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео