Нардеп от «Батькивщины» купила участок под Киевом за более 2 млн гривен

Нардеп от «Батькивщины» купила участок под Киевом за более 2 млн гривен
33003 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народный депутат от партии «Батькивщина» Ольга Белькова купила земельный участок в Козине Киевской области за 2,7 млн гривен. Об этом редакция узнала из декларации депутата.

Речь идет о земельном участке площадью 609 кв. м., расположенном в элитном Козине Киевской области. Стоимость участка на момент покупки составила 2,7 млн гривен.

Отмечается, что ранее, в конце января текущего года, Белькова задекларировала доход от продаж недвижимости, а именно квартиры в Киеве в размере 2,4 млн гривен.

Кроме того, в исправленной ежегодной декларации, поданной в конце прошлого года, депутат указала информацию о недвижимости, которой владеет ее семья. В частности, муж нардепа владеет квартирой в столице на 137,6 кв. м. стоимостью более 2 млн гривен. Там проживают также сама политик с сыном. Очевидно, именно о продаже этой квартиры стало известно в январе.

Семье принадлежит еще одна квартира в Киеве на 75,8 кв. м. Муж нардепа владеет частью квартиры в Черкассах. Также у Бельковой и ее мужа есть по одному земельному участку в Киевской области. На участке мужа супруги строят дачу на 127,7 кв. м.

Семья политика владеет двумя автомобилями — Volvo XS60 2013 (стоимостью полмиллиона гривен) и Mitsubishi Outlander (2008).

Белькова в январе задекларировала зарплату в размере 78,4 тыс. гривен в Верховной Раде, а ее муж 573 тыс. гривен в ПАО «Национальный депозитарий Украины». Политик декларирует 12,7 тыс. гривен процентов от вклада в банке и 80,5 тыс. гривен средств на выполнение депутатских полномочий. Муж политика также задекларировал кредит в банке на 150 тыс. гривен, взятый в 2011 году.

На банковских счетах Белькова держит 19,3 тыс. гривен и почти 12 тыс. долларов. Ее муж имеет шесть вкладов в банках на 65,5 тыс. гривен, 1,15 тыс. евро, 3,2 тыс. долларов, 16,2 тыс. гривен, 67,1 тыс. гривны и 1,9 тыс. евро.

368.media

Теги: Ольга Белькова,Народный депутат, «Батькивщина» ,декларация,ПАО «Национальный депозитарий Украины»,земельный участок,Недвижимость,Volvo ,Volvo XS60,автомобиль
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео