Убийцы сына депутата Соболева до сих пор не наказаны.

Убийцы сына депутата Соболева до сих пор не наказаны.
28556 ПЕРЕГЛЯДІВ

Убийцы до сих пор не наказаны. Депутат Киевоблсовета Вячеслав Соболев, во время покушения на которого 1 декабря 2019 года киллером был убит его трехлетний сын, публично раскритиковал следствие по этому делу и обратился к генпрокурору Ирине Венедиктовой:

"С момента убийства моего сына все мои силы направлены на расследование этого преступления. И за последнее время я значительно продвинулся в установлении причастных лиц. Чего, к сожалению, не могу сказать об официальном следствии. На сегодняшний день ни группа прокуроров-процессуальных руководителей, ни следователи фактически не сдвинулись ни на шаг".

При этом информация, которую Соболев и его адвокаты предоставляют, фактически параллельно расследуя это дело, по его словам игнорируется, также как и официальные обращения. На "стопе" при этом по словам Соболева - целый ряд необходимых действий:

- не проведены полиграфы, на которые согласны некоторые фигуранты процесса,

- не проведены очные ставки,

- не обеспечена должным образом охрана его семьи,

- не проведены важные следственные действия.

Соболев призвал генпрокурора Ирину Венедиктову сменить процессуальных руководителей по уголовному делу и передать все материалы из Департамента по защите интересов детей в подразделение, которое специализируется на расследованиях преступлений против жизни либо преступлений совершенных группой лиц. Что, от себя добавим, было бы логично. Ведь преступление задумывалось не как убийство сына Вячеслава Соболева, он стал случайной жертвой киллера.

Спустя уже более чем полгода после совершения преступления убийцы, организаторы этого преступления не наказаны. Только сегодня стало известно, что Интерпол по инициативе Украины объявил в розыск гражданина России, которого подозревают в покушении на киевского депутата и убийстве его сына, Юсупа Абуева.

Ранее, напомним, Соболев уже публично обращался к президенту Владимиру Зеленскому с просьбой посодействовать скорейшему расследованию этого резонансного преступления. К кому еще нужно обратиться, чтобы это дело расследовали и виновные были наказаны?

Теги: Владимир Зеленский,Соболев,обращение,Юсуп Абуев,убийство сына,Депутат Киевоблсовета, народний депутат ,Киевсовет,нардеп,депутат,Вячеслав Соболев,Ирина Венедиктова,Президент,Венедиктова
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео