Хаос в ДПС «Марченко-Любченко»: «до кримінальників та недолюстрованих додали, але не допустили на робоче місце недозвільненого…Верланова»

Хаос в ДПС «Марченко-Любченко»: «до кримінальників та недолюстрованих додали, але не допустили на робоче місце недозвільненого…Верланова»
27710 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Державній податковій службі «Марченко-Любченко», а саме так і не інакше називають зараз ДПС відбувається повний хаос. Адже нещодавно призначені Марченко і Любченко що раз то більше показують свою реальну сутність, яка врешті-решт в кінцевому результаті потопить рейтинг Президента Зеленського. Відкриваючи сторінки ЗМІ позитивної інформації про сучасну ДПС не те що мало, її практично взагалі немає. Все про що пишуть, це: сумнівні призначення на посади людей які перебувають або перебували під слідством, пачками заходять в офіси й ті які були за крок від люстрації або й взагалі люстровані, а «вишенькою на торті» є такі, нажаль, звичні та епічні новини про продаж посад і махінації по скруткам ПДВ…

І це буквально лише за місяць цього тандему… а що ж тоді дальше?!...

Та до м’яко кажучи пікантних вище перечислених новин нещодавно додалась ще одна… Екс керівник ДПС Сергій Верланов у своєму Телеграм каналі 1 червня гордо заявив, що повертається на роботу. Що Любченко підписав наказ згідно якого Верланов буде відповідати за реформи в ДПС. «Завтра виходжу на роботу зі сподіванням, що нове керівництво справді хоче впровадження прогресивних ініціатив, які підтримані Європейським Союзом та іншими міжнародними партнерами України» - написав С. Верланов.

Цікава ситуація чи не так?!... Невже Марченко-Любченко настільки зайнялись скрутками що часу на реформи немає?! Чи Верланова повертають, щоб потім злити на нього вже й свої діяння?!... Адже Верланову плюс-мінус одна справа напевне ролі вже не відіграє?!... 

Та як би там не було цікава КО-мпашка вимальовується: недолюстровані, недокриміналізовані ще й недозвільнений буде?!... І це все, нажаль, спокійно споглядає Президент Володимир Зеленський…

Ще напевне варто додати: а чи тепер Верланов не матиме можливість зачистити всі свої хвости?!... Може хтось над цим – ДУМАЙ-ТЕ?!...

Та як ми вже зазначали в ДПС повний хаос! Адже тішився Верланов своїм поверненням недовго! Прийшовши 2 червня на роботу в ДПС – його просто не впустили!!! Перепустка заблокована, а сам Любченко слухавку коли дзвонив Верланов – не підняв!

Напевне дует Марченко-Любченко все ж усвідомили, що повернення Сергія Верланова може зіграти з ними у злий жарт! Адже екс очільник ДПС останнім часом став доволі публічною особистістю, і хто знає чи не захоче він «злити» міністра і теперішнього керівника ДПС заради гучного свого повернення?!...

Далі буде…

Епілог: Про результати роботи ДПС Марченко-Любченко у травні:

Марченко знизив для свого друга Любченко план на травень з 58,6 млрд до 39,6 млрд грн. Легким рухом руки прибрав з доходів бюджету 700 млн доларів тільки за один місяць! Це майже половина першого траншу МВФ, заради отримання якого і парламент, і країна в цілому були поставлені на коліна. У поспіху були прийняті закони про банки і землю, які розкололи суспільство. Тепер, власне, про виконання. Завдяки «пограбуванню» держбанків в травні податкова виконала «План Марченко» на 109%, але треба пам'ятати, що це всього лише 73,7% від старого показника.  Особливо яскраве «покращення» відбулося в сфері акцизного податку. Якщо в квітні 2020 року  спиртового акцизу збирали 436,2% від минулого року, а лікеро-горілчаного 121,1%, то в травні, після приходу Любченко 88,8% та 88,9% від показника 2019 року. Це означає одне - спирт і горілку знову розкрадають!

Що ми маємо в сухому залишку?

У Марченко все в порядку. Він з «партнерами» отримав карт-бланш на розграбування країни.

А Президент заплатив своїм рейтингом і конфліктом з олігархами за те, щоб група Марченко отримала можливість спокійно красти! … і розповідати про свої «успіхи»!

Теги: Хаос ,ДПС,Марченко,Любченко,Верланов,Сергей Верланов,Марченко-Любченко,Верланов Сергей Алексеевич,Верланов Сергій,Зеленський, Владимир Зеленский,Президент,Державна податкова служба
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео