Пане Президенте! Невже Ткаченко заслужив пост Міністра культури саме через її «вбивство»?

Пане Президенте! Невже Ткаченко заслужив пост Міністра культури саме через її «вбивство»?
28031 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фракція партії "Слуга народу" підтримала призначення народного депутата цієї ж фракції Олександра Ткаченко главою Міністерства культури України. Колишній керівник "1+1 Медіа" може очолити Міністерство вже навіть цього тижня.

Тільки тут потрібно задати пряме питання Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському: 

«Пане Президенте! За якими такими параметрами Ви і Ваша партія вибираєте Міністрів? Невже це мають бути люди в яких обов’язково за плечима м’яко кажучи сумнівні діяння? Яким чином Олександр Ткаченко, який разом із одіозним забудовником Андрієм Вавришем «вбивають» частину української культури заслужив очолити профільне Міністерство культури? Що відбувається, Володимире Олександровичу?»...

Все чомусь в нашій державі відбувається категорично навпаки до обіцянок Президента: замість весняно-літньо-осінньо-зимових посадок злодії і рейдери комфортабельно вмощуються в депутатських і міністерських кріслах. А ситуація з Ткаченко й взагалі кричуща: людина за допомогою підроблених документів, яка обікрала і обанкротила Одеську кіностудію, розташовану на 5 ГА дуже дорогої землі, буде керувати нашою культурою? Це повне моральне дно?

Слова Президента про кадровий голод в більшій мірі можна зрозуміти! Та не настільки щоб профільне Міністерство очолила людина яка до того вчиняла фінансову і моральну наругу над українською культурою!!!

 А найгірше в цьому анархізмі - всі роблять вигляд, що так і треба і нічого не відбувається ... Сотні звернень на ім'я Президента абсолютно без - хоча б мінімального втручання … Більше того, «вишенька на торті» - Ткаченко Міністр культури?!... 

Гільдія кінематографістів бореться з цим свавіллям не один рік. Дуже сподівалися на Володимира Зеленського ... Невже даремно?...

«Володимире Олександровичу, невже Ви не знаєте ситуацію?. І не знаєте про роль Ткаченка та його партнера Вавриша? І не знаєте, що на місці кіностудії на знаменитому Французькому бульварі скоро почнеться велике будівництво

Олександр Ткаченко разом із забудовником Андрієм Вавришем володіють половиною акцій Одеської кіностудії. Контрольний пакет 50 +1 належить Мінкульту. Одеська кіностудія їм потрібна тільки заради землі, яка ще поки не забудована. Ця земля історично важлива, це пам'ятник історії. І тут парадокс: щоб почати будівництво на цій землі, необхідний дозвіл Міністерства культури – а хто його може дати?! Все зрозуміло?!... Хороший задум, чи не так – очолити міністерство з першочерговою і продуманою метою збагачення!!!   

Злодій повинен сидіти у в'язниці, говорив Володимир Висоцький у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна». Та не знав Володимир Семенович, що в Україні це правило не працює. Бо в нас часто злодії сидять в депутатських і міністерських кріслах.

Звернення «Гільдії кінематографістів Одеси»

Ткаченко превратил Одесскую киностудию в кладбище - кинематографисты - фото 1

Ткаченко превратил Одесскую киностудию в кладбище - кинематографисты - фото 2

Автор: Ігор Думка

Теги: Александр Ткаченко,Міністр культури,Ткаченко,пост Міністра культури,Слуга народу,Олександр Ткаченко,Міністерство культури України,1+1 Медіа, Владимир Зеленский,Зеленский
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео