Новопризначена Ірина Антоненко – повинна бути звільнена?! Бажаєте отримати посаду в ДПС Марченко-Любченко – пред’явіть кримінальне минуле і ?… Пане Президенте – а Ви де?...

Новопризначена Ірина Антоненко – повинна бути звільнена?! Бажаєте отримати посаду в ДПС Марченко-Любченко – пред’явіть кримінальне минуле і ?… Пане Президенте – а Ви де?...
27939 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми вже неодноразово писали, що Державна податкова служба – це «незалежна» структура, незалежна від всіх, тобто окреме «королівство» імені Марченко-Любченко. «Королівство» - поборів, схематозів і грабежів українського народу, де для отримання посади чи не першочергово потрібно мати притяг до кримінальної відповідальності, де посади продаються як «білети на автобус», де плюють на Президента і його бажання змінити державу на краще, де в призначених «князівствах» правлять всі хто має «кришу і зелені банкноти»… - нажаль це реалії сьогодення про які кожного дня народ читає у ЗМІ, і які, напевне й Володимир Зеленський ковтає з гірким болем…

Та попри це все від вищого керівництва держави - навіть натяку немає на припинення цього хаосу, тотальної анархії в ДПС! Чому? – Невже Президент і його соратники змирились з тим, що певні особи вважають Україну – державою яку потрібно грабувати, знищувати, «палити заживо»?...   

Розуміємо, що й ця публікація, напевне, ніяк не вплине на кричущу ситуацію, але перестати діяти – це означає здатись! Та й народ обов’язково повинен знати своїх «героїв» в лице, а можливо й Президент Володимир Зеленський зрозуміє, що для другого терміну при владі йому вже тепер – тобто вчора, потрібно почати діяти. Діяти від слова – «дія», а не роздумливі слова що одного терміну йому буде мало для позитивних змін!. Ну хіба, можливо, Володимир Олександрович мав на увазі, що за ці 5 років Він дає карт-бланш на грабежі і призначення на посади людей з кримінальним минулим – а в наступні 5 буде з цим боротись? Та питання: «А чи залишиться щось за що можна буде боротись?»… - Ситуація в ДПС – свідчить що НІ!!!

Про те що скрутки ПДВ та робота конвертаційних центрів процвітають й надалі – всі добре знають. Та от до цього всього Марченко-Любченко зробили собі «хорошу» характеристику при відборі людей на високі посади. Адже попри постійні публікації про те що крісла в структурі ДПС купують-продають як «пиріжки», ще й додається те – що купують їх люди які мають за собою шлейф кримінального минулого, це вже якась фішка теперішньої ДПС.

От приміром візьмемо Ірину Антоненко, яка була затверджена на посаду міністром фінансів Марченко. Департамент правового забезпечення розділили на дві частини — Департамент правової роботи та Департамент адміноскарження. Солодкі напрямки: апеляція, виконання рішень і реєстрація накладних — пішли в департамент Ірини Антоненко, яка раніше була фігурантом кримінальної справи по ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів).

Антоненко не переводили в ДПС, оскільки, за інформацією з прокуратури, було встановлено факт кримінального правопорушення.

«Проте покарання не було через закінчення терміну давності. Разом з тим, після зміни влади в податковій кримінальне минуле стало найкращою рекомендацією, і за скромні 500 тис. доларів Ірина виграла мінфінівський тендер на посаду директора департаменту. Хороша інвестиція, адже, за її власними словами, планує щомісяця наживати від 100 тис доларів народних грошей. Посада Антоненко допоміг отримати одіозний Юрій Атаманюк, її коханець з часів роботи у Вінниці». – повідомив телеграм канал «Черный мытарь».

Розміщений документ це кримінальне провадження за підробку диплома.  У 2012 році у Антоненко не було вищої освіти взагалі -  тому вона була звільнена.  Питання, де вона встигла здобути вищу освіту? Вона отримала другий фіктивний диплом? І знов  питання: Як людина без вищої юридичної освіти може очолювати юридичний  департамент цілої служби?

20 грудня 2012 року прокуратура направила до суду обвинувальний акт за фактом вчинення нею злочину, передбаченого частиною четвертою статті 358 Кримінального кодексу - використання завідомо підробленого документа. Під час проведення досудового розслідування прокуратура встановила, що Антоненко в січні 1999 року умисно пред'явила до відділу кадрів свідомо підроблений диплом спеціаліста про закінчення Київського держуніверситету імені Шевченка за фахом "Правознавство" з присвоєнням кваліфікації спеціаліста "Юрист".

4 січня 2013 суддя Вінницького суду міста Вінниці Бернада виніс вирок - закрити кримінальну справу за закінченням терміну давності. Вирок вступив в силу 14 січня. – Тобто справу все ж спустили на тормозах…

Цікава ситуація виходить: Ірина Антоненко головний юрист-податківець Вінницької області 13 років працювала за підробленим дипломом? А тепер є підстави вважати, що так само вона намірена працювати і на новій посаді - Директора департаменту адміністративного оскарження та судового супроводження?

Проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави покладається на керівників тих державних органів - на зайняття посади в яких претендує кандидат. У зазначеному конкретному випадку питання достовірності наданих документів відноситься до компетенції кадрового апарату і підрозділів ДПС.

Нагадаємо, за підроблення диплому кримінальна справа була закрита у 2013 році. На нову посаду вона подала дані про повну вищу освіту СПЕЦІАЛІСТА, здобуту в  Київському університеті права Національної академії наук України у 2016 году, спеціальність - правознавство, кваліфікація – юрист.

Запитання: як за три роки вона отримала інший диплом спеціаліста? І як її «фахівця» призначили керівником департаменту, на посаду - куди призначають тільки магістрів?

Що ж цікава ситуація чи не так? А можливо дійсно повпливали 500 тис. доларів і Атаманюк?

Бо по іншому все явно складно пояснити! І навіть якщо Марченко-Любченко всю вину перекинуть на умовний «відділ кадрів» - то Ірина Антоненко як мінімум має бути усунена від виконання посадових обов’язків – дальше має бути проведено службове розслідування, яке логічно мало б завершитись звільненням керівника даного департаменту?!...

Ну і звісно новий диплом спеціаліста Антоненко потрібно перевірити – можливо її чекає нове кримінальне провадження?...

А зараз маємо те що маємо! А Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському явно потрібно звернути увагу – як все ж призначають на посади в ДПС Марченко-Любченко!

Теги: Ірина Антоненко,ДПС,Марченко-Любченко,Президент,Зеленский,Сергей Марченко,Алексей Любченко,Антоненко,Ирина Антоненко,Марченко,Любченко,криминальное прошлое,Підроблення документів,криминал,Юрій Атаманюк, Володимир Олександрович Зеленський, Владимир Зеленский
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео