Неповнолітні діти судді ЗАІЧКО, яка дозволила оточенню Кернеса забудувати 13 гектарів лісопарку – ОТРИМАЛИ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА КВАРТИРУ ПЛОЩЕЮ 100 М2

Неповнолітні діти судді ЗАІЧКО, яка дозволила оточенню Кернеса забудувати 13 гектарів лісопарку – ОТРИМАЛИ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА КВАРТИРУ ПЛОЩЕЮ 100 М2
27779 ПЕРЕГЛЯДІВ

26 березня 2020 року Виконком Харківської міської ради передав двом неповнолітнім дітям судді Заічко Олени Вікторівни двокімнатну квартиру площею 102,5 м2 у новобудові майже у Лісопарку, у будинку по вулиці Балакірєва.

Нещодавно ми повідомляли, що оточення Геннадія Кернеса, завдяки двом судовим рішенням, отримало право на забудову 56 гектарів лісу у харківському Лісопарку.

Перше рішення, про забудову 13 гектарів, прийняла суддя Харківського окружного адміністративного суду Заічко Олена Вікторівна. 12 лютого вона своїм рішенням дозволила ЖБК «Слайс», який належить до орбіти впливу одного з найближчих до Геннадія Кернеса депутатів Харківської міськради - Ігоря Аріха, забудувати 13 гектарів лісу з іншої сторони Лісопарку, вздовж Білгородського шосе. Незважаючи на те, що ця земельна ділянка залишається арештованою в рамках кримінального провадження по «кооперативній схемі» 

Про це йшла мова в розслідуванні «ОТОЧЕННЯ КЕРНЕСА ВКРАЛО У ХАРКІВ'ЯН ЛІСОПАРК?»

Продовження цієї історії виявилось не менш цікавим.

26 листопада 2019 року Виконком Харківської міськради прийняв рішення № 880, яким дозволив Управлінню обліку та розподілу житлової площі міськради здійснити розподіл вказаної двокімнатної квартири.

12 лютого 2020 року Харківський окружний адміністративний суд у складі судді Заічко О.В. прийняв згадане рішення.

А 26 березня 2020 року Відділ приватизації житлового фонду Виконкому Харківської міськради видав дочці судді - Заічко Каріні Норіківні, 2013 року народження та сину - Заічко Кирилу Володимировичу, 2003 року народження, свідоцтво про право власності на вказану квартиру. Це підтверджено витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, який є в розпорядженні Харківського антикорупційного центру.

Кирила Володимировича та Каріну Норіківну суддя Заічко Олена Вікторівна вказала як членів своєї родини в щорічній декларації за 2019 рік. При цьому, згідно цієї ж декларації, неповнолітні діти не проживають разом із суддею в її квартирі у м. Чугуїв, а з 28 грудня 2019 року користуються квартирою загальною площею 36,5 м2 у Харкові.

Відкритим залишається питання, яким саме чином було прийняте рішення про передачу квартири неповнолітнім дітям, оскільки це може бути порушенням норм Житлового кодексу України.

Відповідно до ст. 31 ЖК України Громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, мають право на одержання у користування жилого приміщення, як правило, у вигляді окремої квартири на сім'ю.

А відповідно до ст. 32 ЖК України Громадяни самостійно здійснюють право на одержання жилого приміщення з настанням повноліття, тобто після досягнення вісімнадцятирічного віку. Інші неповнолітні (віком від п'ятнадцяти до вісімнадцяти років) здійснюють право на одержання жилого приміщення за згодою батьків або піклувальників.

Тому також відкритим залишається питання, чи обліковувались на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, неповнолітні Заічко Каріна Норіківна, 2013 року народження та Заічко Кирил Володимирович, 2003 року народження? Оскільки на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов беруться лише діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16 років.

Та яким чином ці неповнолітні особи опинились першими у квартирному обліку, отримавши від Харківської міської ради квартиру, яку не роками, а десятиріччями не можуть отримати жодні пільгові категорії громадян?

Вимушені нагадати, що до пільгових категорій громадян, зокрема відносяться: внутрішньо переміщені особи з числа учасників бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, ліквідатори Чорнобильської аварії та інші.

Харківський антикорупційний центр

Теги: Заічко Каріна Норіківна,ЖБК «Слайс»,Заічко Олена Вікторівна,судья Заічко Олена Вікторівна,Геннадій Кернес,харківський лісопарк,Аріх Ігор Володимирович,Світлана Аріх,Кернес,Геннадий Кернес Википедия,лесопарк,Кернес лесопарк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео