У столиці рейдери намагаються захопити приміщення, зведене на колишній землі «Укроборонпрому»

У столиці рейдери намагаються захопити приміщення, зведене на колишній землі «Укроборонпрому»
27200 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відібрати будинок, не маючи на нього жодних прав, чи відгородити парканом чужу територію? Легко, якщо суд винесе потрібні рішення. Рейдери віджимають елітне майно, вміло користуючись прогалинами в законодавстві. Кому ж насправді служать судді – Феміді чи рейдерам? Дивіться в розслідуванні Алли Легези.

Комунальна земля в Шевченківському районі Києва, що колись належала «Укроборонпрому», сьогодні розділена між бізнесменами, які орендували наділи та звели тут офісні центри, СТО, склади тощо.

І якщо більшість комерсантів мирно співіснують на одній території, то між двома підприємствами війна за майно триває вже не перший рік. У товаристві, що має на комунальній землі великий офісний центр, вочевидь надумали розширятися, а майновий комплекс сусіда не викупити, а просто відібрати нахабним рейдерським чином.

Наступ супротивник почав на початку 2019-го, коли дізнався, що ТОВ «Валгрі» придбало в іншого товариства «Офіс лайн» нерухоме майно.

Ця земля раніше належала "Укроборонпрому", а нині поділена між підприємствами Фото: СтопКор

Як розповідає приватний нотаріус Ніно Барамія, 20 лютого 2019-го року до неї звернулися дві юридичні особи, аби засвідчити договір купівлі-продажу майнового комплексу, що розташований на вулиці Дегтярівській. Продавець надав документ, який засвідчує право власності на цей майновий комплекс.

ТОВ «Валгрі» планувало розвивати бізнес і створити сотні нових робочих місць. Та через свавілля окремих суддів проєкт досі так і не розпочався, каже адвокат компанії Михайло Євсєєв.

«Все почалося у червні минулого року, коли невідома до того компанія «Авангард інвест» подала до Господарського суду Києва заяву про накладення арешту на майно, що належить ТОВ «Валгрі» за правом власності. При цьому «Авангард інвест» жодних прав на це майно ніколи не мало та мати не може», – стверджує юрист.

У звичайній ситуації зацікавлена особа мала б запропонувати власнику майна просто придбати його, але ТОВ «Авангард інвест», де, до слова, орендує приміщення телеканал «112 Україна», вирішило комплекс «віджати» через суди. Компанія звернулася до Господарського суду з проханням арештувати чуже майно: мовляв, сусід продав не майновий комплекс, а руїни, відтак договір купівлі-продажу потрібно скасувати, а комплекс має стати «нічийним».

stopcor.org

Теги: Укроборонпром,Рейдери ,ТОВ «Валгрі»,Офіс лайн,ТОВ «Авангард інвест»,земля, рейдерство,господарський суд,Господарський суд Києва
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео