Виталий Кропачев через суд продолжает загонять в долги государственную шахту «Краснолиманская»

Виталий Кропачев через суд продолжает загонять в долги государственную шахту «Краснолиманская»
28026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хозяйственный суд Донецкой области встал на строну структуры бывшего «смотрящего» за угольной отраслью времен Порошенко Виталия Кропачева, обязав ГП «Угольная компания «Краснолиманская» выплатить тому почти три миллиона гривен. Об этом стало известно из решения суда.

Фирма Кропачева ООО «Краснолиманское» обратилась в суд в начале 2020 года с иском о взыскании с госпредприятия убытков в сумме 2,9 млн гривен. Там заявили, что госпредприятие во время выполнения работ по контракту с ООО «Краснолиманская» не оформило налоговые накладные и не зарегистрировало их в реестре, лишив фирму Кропачева возможности внести в состав налогового кредита вышеуказанную сумму в качестве НДС по приобретению работ в период апреля-августа 2018 года.

ГП «Угольная компания «Краснолиманская» возражали против данного иска, ссылаясь на, что операции ООО «Краснолиманское» по продаже добытого для него госпредприятием угля освобождены от НДС. Более того, ООО «Краснолиманское», как плательщик НДС, может зарегистрировать спорные налоговые накладные в течение 1095 дней с даты операции, а значит до истечения указанного срока фирма Кропачева в принципе не может считаться лишенной права на включение НДС за указанный выше период в состав налогового кредита. Кроме того, на ГП «Угольная компания «Краснолиманская» утверждают, что ранее у Кропачева на оформлении спорных накладных не настаивали.

Тем не менее, судья Хозсуда Донецкой области Аксенова решила не принимать во внимание эти доводы и даже то, что фирма Кропачева была вообще освобождена от НДС при продаже угля. По мнению судьи, это никак не влияет на взаимоотношения между ООО «Краснолиманское» и ГП «Угольная компания «Краснолиманская».

В итоге суд обязал госпредприятие выплатить фирме Кропачева 2,9 млн гривен ущерба и компенсировать 43,3 тыс. гривен судебного сбора.

Напомним, ранее мы уже подробно описывали, какую роль сыграли Виталий Кропачев и его ООО «Краснолиманское» в уничтожении шахты, которая на данный момент уже не работает. Все угольные залежи шахты находятся в его руках, а само госпредприятие на грани банкротства из-за долгов и судебного иска на почти три миллиарда гривен опять же со стороны структур Кропачева — воспользовавшись до сих пор не оспоренным в суде правом собственности на недра, там подали иск к ГП «УК «Краснолиманская» на 2,8 млрд гривен, заявив, что в период 2014-2017 годов госпредприятие самовольно пользовалось недрами ООО «Краснолиманское».

368.media

Теги: шахта Краснолиманская,угольная компания Краснолиманская,Виталий Кропачев,ООО «Краснолиманское»,ГП «Угольная компания «Краснолиманская»,Виталий Кропачев Википедия,долги,суд,государственная шахта
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео