«Привозять машинами трупи…сотні гробів…». Незаконний бізнес на кістках Вадима Малиновського (ВІДЕО)

«Привозять машинами трупи…сотні гробів…». Незаконний бізнес на кістках Вадима Малиновського (ВІДЕО)
26696 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вадим Євгенович Малиновський - це власник ТОВ Похоронний дім «Пам’ять», яке крім стандартної профільної діяльності, займається ще й незаконною – у своїх приміщеннях вони облаштували в прямому значенні морги. ТОВ Похоронний дім «Пам’ять» в межах Києва має кілька «офісів-моргів», але згідно Українського Законодавства ця фірма де-факто не має права займатись створенням моргів і тим більше привозити туди людей та зберігати їх там, також заборонені всі послуги які вони пропонують як морг! Такою діяльністю можуть займатись тільки медичні установи, якою вони аж ніяк не є! А якщо констатувати доведений факт облаштування житлового будинку в морг, то слів бракує щоб описати цей «провал душі» Малиновського!

Саме такий, протизаконний бізнес на людському горі вже не перший рік веде Вадим Малиновський. Адже діяльність його ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» несе в собі не тільки цинічне «обдирання до нитки» вбитих горем людей, а й грубі порушення Законів України. Люди, які в житті пересікались із Малиновським часто акцентують увагу на те що всі справи він вирішує корупційним шляхом, що в нього і в прокуратурі «свої» люди, і ряд правоохоронців «зацікавлений» щоб його протиправна діяльність процвітала.

«Похоронний дім «Пам’ять» Малиновського В.Є. не має законних прав надавати медичні послуги зі збереження та підготовки тіла до поховання. ПД «Пам’ять» не отримувало в установленому законом порядку ліцензію на провадження  господарської діяльності з медичної практики, не є закладом охорони здоров’я, оскільки не отримувало такого статусу, не проходило акредитацію відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку акредитації закладів охорони здоров’я».

Також варто підкреслити, що  послуги з підготовки тіла покійного до поховання або кремації та утримання тіл померлих у холодильній камері після дослідження понад норми перебування, а також тих, що знаходяться на зберіганні можуть надаватись виключно у патологоанатомічних відділеннях, які є структурним підрозділом закладів охорони здоров’я. Фірма Малиновського аж ніяк не патологоанатомічне відділення закладу охорони здоров’я! Відповідно вже вкотре підкреслюємо – діяльність Малиновського незаконна, а тому він має бути покараний відповідно до чинного Законодавства! Адже вони надають медичні послуги – які вони не мають права надавати!

Одним із місць розташування незаконних моргів вказана адреса м. Київ, вул. Стеценка, 25. Приміщення за цією адресою, в якому знаходяться холодильні камери, магазин з продажу товарів ритуальної належності, зал для прощання та проведення церемоній, складські приміщення - є садовим будинком. Зазначений садовий будинок розташований на земельній ділянці, цільовим призначенням якої є ведення садівництва. Згідно Житлового кодексу жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного або тимчасового проживання громадян, а також для використання у встановленому порядку як службових жилих приміщень і гуртожитків. Надання приміщень у жилих будинках для потреб промислового характеру забороняється. У житлових будинках не допускається розміщення похоронних бюро, а тим більше – моргів!

Власником земельної ділянки та садового будинку з надвірними будівлями за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 25 є  Малиновський Вадим Євгенович. У 2017 році Малиновський передав в оренду цей садовий будинок ФОП Сердалову Андрію Володимировичу для здійснення господарської діяльності з надання ритуальних послуг. Сердалова за рішенням Святошинського районного суду м. Києва було зобов’язано не використовувати це житлове домоволодіння для здійснення господарської діяльності з надання ритуальних послуг. На це рішення він подавав апеляції які були відхилені.

Малиновський на сьогоднішній день розповідає «казки», про те, що у незаконній діяльності винен його екс орендар Сердалов, але тут же ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» офіційно повідомляє органи місцевого самоврядування про розмішення холодильних камер для зберігання тіл померлих осіб, оптово-роздрібного магазину з продажу товарів ритуальної належності, залу для прощання та проведення церемоній, складських приміщень за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 25. І це при наявності рішення суду! Як це розуміти???...

Посадові особи ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» та його єдиний засновник Малиновський Вадим Євгенович умисно злісно не виконують рішення суду, яке набрало чинності є обов’язковим до виконання.

Також є всі підстави вважати, що працівники ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» корупційними методами спонукають працівників служб «102» і «103» повідомляти їх про нещодавно померлих людей. В результаті працівники цього товариства користуючись горем людей і вчиненням шахрайських дій забирають померлих у свій незонний морг, а потім виставляють захмарні рахунки за послуги – які є незаконними. Малиновський Вадим Євгенович купує тіла померлих у служб «102» і «103», які приїжджають першими на виклик із повідомленням про смерть. Одразу ж спільно із даними службами Малиновський своїми шахрайськими діями вводить в оману людей, повідомляючи їм, що його трупосховище є державним медичним закладом. Вартість, яку Малиновський сплачує згаданим службам за одного покійника шокує: 5 тис. грн. за кожного покыйника. Він просто купує небіжчика як товар. А потім починає відверто дурити родичів померлого з метою повернути собі витрачену суму коштів за «відкат».

На основі фактів журналістського розслідування вбачаємо в діях посадових осіб ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» та засновника фірми, Малиновського Вадима Євгеновича  порушення чинного законодавства щодо надання медичних послуг, які ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» не має законних прав надавати. ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» не є закладом охорони охорони здоров’я, не отримувало в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, а тому не може надавати медичні послуги зі збереження та підготовки тіла поховання до кремації.

Верх зухвалості даного ділка є те, що прикриваючись кишеньковими громадськими організаціями та окремими їхніми членами, він намагається відстоювати свій великий бізнес.

Засоби масової інформації вимагають всебічного розслідування із залученням журналістів до всього, що буде відбуватися у цьому процесі. Національна спілка журналістів України звертається до киян та повідомляє: всі, у кого були випадки доставки тіла їхнього померлого родича до зазначених трупосховищ, насправді були ошукані.

Теги: Малиновський Вадим Євгенович,ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять»,Сірик С. І,поховання в місті Київ Похоронний дім Пам'ять,Память поховання , Похоронный дом Память, незаконные захоронения Вадим Малиновский Похоронный дом память,трупи ,Малиновский Вадим Киев, Ритуальные услуги Киев,Ритуальні послуги Київ,Малиновский Вадим Евгеньевич,Малиновский Вадим Евгениевич,Малиновский Вадим Евгеньевич память,Малиновский Вадим Евгениевич память,Малиновский Вадим Википедия,Сердалов Андрій Володимирович
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео