Композиція «День Перемоги» від Маестро Володимира Гришко у Великий День 9 травня символічно лунала по всіх каналах. Анонс кліпу дуетної композиції з Ігорем Мізрахом - «Предупреждал»

Композиція «День Перемоги» від Маестро Володимира Гришко у Великий День 9 травня символічно лунала по всіх каналах. Анонс кліпу дуетної композиції з Ігорем Мізрахом - «Предупреждал»
26932 ПЕРЕГЛЯДІВ

9 травня Україна відзначала 75 річницю Великої Перемоги! На превеликий жаль, в цей день зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні зараз поклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами.

Крім щирих побажнь  здоров'я і довголіття нашим ветеранам, кожен з нас має пообіцяти і зробити все можливе, щоб наші діти ніколи не дізналися, що таке війна. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб зберегти пам'ять про тих, хто довгими верстами йшов до цієї перемоги. 

Символічно, що в цей Визначний день на усіх українських каналах лунала композиція «День Перемоги» від Маестро Володимира Гришко. Великий Корифей вже не один десяток літ популяризує нашу державу по цілому земному шарі. Для українців Він є символом волі, честі і патріотизму.  

Також слід відзначити й привітальні слова від Володимира Даниловича, в яких Він чітко підкреслив: «Нації які не пам’ятають свого минулого – не мають майбутнього!». Великий Маестро виразив щирі слова подяки та поклонився всім ветеранам, учасникам підпілля, учасникам партизанського руху, дітям війни! 

Звісно, хочеться скористатись моментом та повідомити шанувальників Маестро Володимира Гришко, що їх вже скоро чекатиме приємний сюрприз - у світ вийде кліп на геніальну дуетну з Маестро Ігорем Мізрахом композицію «Предупреждал». 

Нам нещодавно вдалось зв’язатись з Ігорем Аркадійовичем і Володимиром Даниловичем та домовитись про спільне інтерв’ю, яке відбудеться на днях, з цими Великими Людьми. Шанувальники цих виконавців знають, що нещодавно у світ вийшла студійна версія цієї пісні. 

Та все ж відкриємо частково таємницю яку вивідали у телефонній розмові: на цю дуетну композицію буде вже скоро знято відео-кліп. Також ми дізнались, що зйомки мали відбутись раніше, але цього не сталось у зв’язку із пандемією коронавірусу COVID-19. 

Детальніше все розповімо після запланованого інтерв’ю з Ігорем Мізрахом та Володимиром Гришко.

Далі буде… 

 

Автор:Игорь Думка

Теги: «День Перемоги»,Володимир Гришко,Гришко Данило Микитович, 9 травня ,«Предупреждал»,Ігор Мізрах,Игорь Мизрах,Игорь Мизрах Вкипедия,политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах, Игорь Аркадьевич Мизрах,Мізрах Ігор Аркадійович ,Мізрах Ігор Аркадійович новини,Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт,Мізрах Ігор Аркадійович досьє,Мізрах Ігор Аркадійович біографія,Игорь Мизрах Банковая,Мизрах Игорь новости,Политэксперт Игорь Мизрах
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео