При Баканове СБУ – одна из самых успешных: нардеп от «СН» рассказал о работе ведомства

При Баканове СБУ – одна из самых успешных: нардеп от «СН» рассказал о работе ведомства
26138 ПЕРЕГЛЯДІВ

По состоянию на сегодняшний день Служба безопасности Украины, возглавляемая Иваном Бакановым, является одним из самых эффективных правоохранительных органов в государстве. Об этом в эфире телеканала NewsOne заявил народный депутат от «Слуги народа» Александр Качура.

«Баканов – один из самых успешных руководителей СБУ. Он сейчас контрабанду останавливает, возвращает деньги в бюджет. Вы увидите – это один из самых эффективных правоохранительных органов», - отметил Качура.

Напомним, что во время пресс-конференции 20 мая президент Владимир Зеленский сказал, что удовлетворен работой главы Службы безопасности Украины Ивана Баканова, хоть и признает недостаточность у него профессионализма и опыта в этой сфере.

«Я действительно уважаю его как порядочного человека. Знаю, и вы это знаете, что такого честного и профессионального, может, с точки зрения профессионализма и опыта чего-то не хватает Баканову, но мне кажется, что за этот год он показал, что такого честного главы СБУ в Украине никогда не было», - выразил убеждение Зеленский.

Напомним, ранее нардеп Качура высказался в поддержку заместителя министра юстиции по госрегистрации Ольги Онищук, дверь в рабочий кабинет которой взломали неизвестные две недели назад. Она назвала эти действия очередным «приветом» от рейдеров и лиц, которые помогали им в осуществлении преступных намерений. Ранее Онищук уже заявляла о систематических угрозах и запугивании. Сам Александр Качура с октября 2019-го возглавляет в парламенте межфракционное объединение «Антирейдерская коалиция». 16 мая Качура в своем Telegram-канале сообщил о рейдерском захвате активов иностранного инвестора. Цена вопроса колоссальная – более 6 млн евро.

facenews.ua

Теги: Служба безопасности Украины,Александр Качура, СБУ,Иван Баканов,Баканов СБУ,Александр Качура Википедия,Иван Баканов Википедия,Баканов,Качура ,Антирейдерская коалиция, Владимир Зеленский,Владимир Зеленский Википедия,Зеленский,Нардеп, Слуга народа
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео