Аферист чи Лікар?? Звички з минулого: Весненко Анатолій, хірург Інституту Шалімова – чи продовжує він торгувати наркотичними засобами?

Аферист чи Лікар?? Звички з минулого: Весненко Анатолій, хірург Інституту Шалімова – чи продовжує він торгувати наркотичними засобами?
26057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про Анатолія Івановича Весненко, хірурга Національного інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова ходить багато інформації. Хтось відзивається як про хорошого лікаря, хтось навпаки – вважає його недоспеціалістом і шахраєм. Та на діяльність лікарів люди завжди реагували по-різному, і в цьому нічого дивного немає!

Та справа далеко в іншому, адже останнім часом шириться багато новин, що Анатолій Весненко повернувся до старих звичок(хоча можливо й не покидав їх)– торгівля наркотичними засобами. В далекому 2008 році його фірми ВАІ", "Март-Вест" попри заборону Законом України продавали направо-наліво трамадол, а попри трамадол й інші наркотичні речовини. Ще тоді всі говорили: в  його  ВАІ", "Март-Вест" можна закупитись наркотою як в будь-якому стриптиз-клубі!

 

В жовтні-листопаді 2008 року практично всі ЗМІ писали про так-звану «трамадольну мафію», а Анатолій Весненко в ній займав далеко не останнє місце! Зараз же є інформація, що «звичку з минулого» він не покинув, а навпаки розширив свою діяльність ще більше, та залучився «кришуванням» певних правоохоронців. Наразі проводиться журналістське розслідування, про всі факти якого ми будемо повідомляти!

Щодо його фірм, через які можливо проводиться торгівля наркотичними речовинами, то це :

-          ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ФІРМА ВАІ (Код ЄДРПОУ 21508576),  м.Київ, Святошинський район, ВУЛ.ГРИГОРОВИЧА-БАРСЬКОГО, будинок 7, офіс 38.

-          ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРТ-ВЕСТ( Код ЄДРПОУ33306717)- також ареса ),  м.Київ, Святошинський район, ВУЛ.ГРИГОРОВИЧА-БАРСЬКОГО, будинок 7, офіс 38.

Далі буде…

Довідка:  Весненко Анатолій Іванович - лікар-хірург, кріохірургії Національного інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова.

Закінчив з відзнакою в 1985 році лікувальний факультет Київського медичного інституту.

З 1985 р .. працював в Інституті клінічної та експериментальної хірургії на посаді лікаря, молодшого наукового співробітника, з 1992 р. - наукового співробітника, а з 2005 р. - Старшого наукового співробітника.

У 1992 захистив кандидатську дисертацію на тему "Оцінка стану хворих з хірургічними захворюваннями органів панкреатодуоденальной зони і прогнозування наслідків в панкреатодуоденальной резекції", опублікував 30 наукових робіт, має 2 авторських свідоцтв на винахід, бере участь у багатьох комплексних наукових темах інституту.

Працює над докторською дисертацією "Використання інформаційного та математичного моделювання для лікування гострого панкреатиту». За змістом докторської дисертації опубліковано 12 наукових статей. Спеціалізується на: - кріохірургії, виконуючи операції на органах травлення.

Теги: Весненко Анатолій Іванович, хірург Інституту Шалімова, торгівля наркотичними засобами, Анатолій Весненко, Весненко Анатолий Иванович, Весненко Анатолий, Лікар Анатолій Весненко, Врач Анатолий Весненко,хірург,лікар,трамадол ,лікар-хірург,Національний інститут хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео