Аваков резко ответил на слова Зеленского о своей ответственности по делу Шеремета

Аваков резко ответил на слова Зеленского о своей ответственности по делу Шеремета
26347 ПЕРЕГЛЯДІВ

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявил, что не влияет на процесс расследования дела об убийстве журналиста Павла Шеремета. Как и президент Украины Владимир Зеленский.

Авакова во время официальной пресс-конференции в Запорожье спросили, была ли у него встреча или разговор с Владимиром Зеленским по делу об убийстве Павла Шеремета.

Встреча с президентом никогда не влияет ни на какое дело, тем более на дело Шеремета. Президент – публичная личность, которая выполняет свои полномочия. В Конституции не написано, что Президент Украины должен руководить следствием. Зарубите себе это на носу. Более того, и министр этим не занимается,– резко ответил Аваков.

Министр также добавил, что к материалам следствия он, как и Президент, получает доступ под расписку следователю. Правда, Авакову пришлось переспросить генеральную прокуроршу Ирину Венедиктову о статье уголовно-процессуального кодекса Украины относительно ознакомления с делом. Они назвали статью 222. Это "Недопустимость разглашения сведений досудебного расследования".

"Но это не значит, что это может повлиять на процесс. На сегодня по делу Шеремета материалы открыты для защиты и переданы в суд", – заявил Аваков.

Правда, после этого глава МВД почему-то приписал себе полномочия выносить решение по этому делу.

"Давайте дадим возможность защите реализовать свои аргументы, а обвинению – реализовать свои аргументы. И суд примет решение. Мы не будем выносить решения в нашей стране по мере активности на суде в Стерненко, на суде в Шеремета, или на суде в банды алкоголиков. Мы будем выносить решения, исходя из фактов", – заявил Аваков.

Смотрите видео пресс-конференции с участием Авакова (вопрос о Зеленском и деле Шеремета – с 19:00)

Теги: МВД,Павел Шеремет,Арсен Аваков, Владимир Зеленский,Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков,Министр внутренних дел ,Арсен Аваков Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Павел Шеремет Википедия,убийство Шеремета, Президент Володимир Зеленський,Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова,Генпрокурор,Стерненко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео