«Мульти-ЗМІ»: Головним «редактором» видання «Преступности.Нет» прогнозовано виявився кримінальний авторитет Михайло Титов, він же «Мультик»

«Мульти-ЗМІ»: Головним «редактором» видання «Преступности.Нет» прогнозовано виявився кримінальний авторитет Михайло Титов, він же «Мультик»
26752 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неодноразово у ЗМІ з’являлась інформація про те, що колись незалежне і популярне видання «Преступности.Нет» «лягнуло» під кримінального авторитета Михайла Титова (Мультик). Останніми роками дане медіа стало практично рупором  і «відбілювачем» для місцевих бандитів, корупціонерів і нелегальних бізнесменів. А «бенефіціаром» та «головними редактором» в одному лиці  є Михайло Титов, який  жорстко контролює інформаційну політику ресурсу.

На даному сайті Ви не знайдете жодної негативної згадки про нього і його близьке оточення. Ми вже неодноразово озвучували доволі цікаву статистику публікацій… Цікаву тим, що там про справжнього криміногена «Мультика» не описано жодних новин, де він виступає злочинцем… все просто введіть в строку пошуку ім’я-прізвище або кличку «Мультик» і все побачите самі: бізнесмен, авторитетний бізнесмен або максимум це описування кримінальних справ де «несправедливо» звинувачують Титова… І це при тому, що всі українські ЗМІ висвітлюють реальну картину злочинних діянь «Мультика»!!! Це звісно не спроста!!!

За допомогою інтернет-видання «Преступности.Нет», яким керують  герой АТО Дмитро Дмитрієв, Андрій Сенченко і Артем Дибленко – кримінальний авторитет «Мультик» вже не перший рік відкрито дискредитує неугодних йому політиків та правоохоронців, тобто тих що відмовились на нього працювати, виконувати його злочинні накази. Яскравим прикладом останніх 6-8 місяців є «запрограмована» чорна піар-кампанія проти керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака. Справді якщо відкрити дане видання то помітно, що «Мультик» в них «герой-бізнесмен», а СБУ-шник Герсак «найлютіший ворог» народу. А таких людей яких «Мультик» намагався усунути інформаційно вкрай не мало…

До кінця не хотілося вірити, що миколаївський бандит Міша «Мультик» осідлав одне з найрейтинговіших інтернет-видань «Преступности.НЕТ». Але це виявилося правдою. Цей інтернет-ресурс надавав колосальний вплив на формування громадської думки жителів Миколаївщини. «Мультик» у вільний від кримінальної діяльності час, виконував роль тіньового редактора «Преступности.НЕТ».

Прикріпляємо запис телефонної розмови, який геть зриває маски з продажних журналістів. Міша «Мультик» просить Дмитра Дмитрієва не ставити по ньому викриваючу публікацію. А журналіст, починає з ним спілкуватися на блатному жаргоні і обіцяє знайти і покарати «крису», називаючи його «братиком». «Крисою» - Дмитрієв називає журналіста свого видання, який написав викривальну статтю і згадав в ній недоторканного кримінального авторитета. Отримавши вказівку від «Мультика», Дмитрієв влаштував на журналіста справжнє цькування. Ось вам і журналістська етика і стандарти.

0:05 – МИХАИЛ ТИТОВ «МУЛЬТИК» ПЕРВЫЙ ГОВОРИТ С ДМИТРИЕМ ДМИТРИЕВЫМ»

1:05 – МИХАИЛ ТИТОВ «МУЛЬТИК» ГОВОРИТ С АНДРЕЕМ СЕНЧЕНКО»

1:45 – МИХАИЛ ТИТОВ «МУЛЬТИК» СНОВА ГОВОРИТ С ДМИТРИЕМ ДМИТРИЕВЫМ»

Крім фінансової підтримки, «Мультик» розводив разом з керівництвом «Преступности.нет» місцевих бізнесменів, депутатів і чиновників. Наприклад, Дмитрієв і Сенченко пишуть дискредитують статті на адресу окремої людини, після чого йому дзвонить Міша «Мультик» і пропонує за окрему плату вирішити питання з керівництвом «Преступности.нет».

 

Або вони просто кошмарять інформаційно нелегальних бізнесменів, а потім тягнуть їх до себе на розмову і ставлять під щомісячне забезпечення «квитками». Також вони люблять за окрему плату піарити і відбілювати зашкваренних політиків, які погоріли на хабарах або корупції. Звичайні аферисти, прихвосні кримінальних угруповань!

Теги: Мультик,Михайло Титов,Михаил Титов,Дмитро Дмитрієв,Андрій Сенченко,Артем Дибленко,кримінальний авторитет Мультик,Виталий Герсак,Герсак СБУ,Дмитрий Дмитриев,Андрей Сенченко,Андрей Сенченко Википедия,Артем Дибленко Википедия,Герсак Виталий Анатольевич,кримінальний авторитет Михайло Титов,Криминальный авторитет,Криминальный авторитет Мультик,криминал,Криминальный авторитет Михаил Титов,Віталій Герсак,Миша «Мультик»,СБУ,Михаил Титов Мультик
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео