Жена замглавы АМПУ скупает землю и получает десятки тысяч гривен материальной помощи

Жена замглавы АМПУ скупает землю и получает десятки тысяч гривен материальной помощи
25148 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жена замглавы АМПУ по развитию портовой инфраструктуры Дмитрия Роменского оформляет на себя участки земли и при семейных миллионных активах не стесняется обращаться за материальной помощью. Об этом стало известно из деклараций Роменского.

Сразу стоит оговорится, что Роменский попал в АМПУ после скандала с назначением в порт «Южный» человека Рината Ахметова Виталия Жуковского. После этого назначения премьер Владимир Гройсман уволил Роменского из Мининфраструктуры.

Впрочем, как заявлял нардеп Александр Дубинский, автором назначения Жуковского в порт «Южный» был министр инфраструктуры Владимир Омелян, а Роменский выполнял его поручение и утвердил кандидатуру Жуковского своей подписью.

Омелян, судя по всему, не забыл об услуге Роменского — 10 мая 2017-го тот подал декларацию перед увольнением из Мининфраструктуры и в тот же день — кандидатскую декларацию в АМПУ на должность зама по развитию портовой инфраструктуры, где и пребывает по сей день.

С приходом в АМПУ доходы у Роменского под крылом Омеляна пошли в гору — если в 2017 году его официальный доход составил почти 2,6 млн гривен, причем почти 2,3 млн из них он успел получить в АМПУ, то в 2018 году  Роменский официально заработал уже 3,6 млн гривен. А еще чиновник обзавелся собственной киевской квартирой площадью 114,4 кв. м за три миллиона гривен — до этого на нем числилась комната в киевском общежитии и участок земли 1,2 тыс. кв. м в селе Дмитровка Киево-Святошинского района области. Жил Роменский официально в киевской квартире мамы.

В 2019 году Роменский женился, о жене Евгении Роменской, до этого Евгении Ганже из пгт Слобожанское Днепропетровской области известно то, что до встречи с Роменским она у себя на родине занималась пошивом одежды.

В том же году Роменский купил жене землю в ее родном поселке общей площадью 1,3 тыс. кв. м и оформил на нее киевскую парковку. Что касается транспорта, то на Дмитрия Роменского оформлен купленный в 2015 году Ford Kuga (2011), а на его жену приобретенный в 2016 году Hyundai Accent (2012).

В прошлом чета Роменских официально получила в сумме почти 3,7 млн гривен, причем более 3,5 млн — зарплата Роменского в АМПУ. Тем не менее, Евгения Роменская, уже будучи в Киеве с обеспеченным мужем, решила три раза получить социальную помощь в общей сумме на 36 тыс. гривен. Активы семьи тоже впечатляют — к началу 2020 года Роменские задекларировали 954 тыс. гривен и 127,6 тыс. долларов.

368.media

Теги: замглавы АМПУ ,Роменский Дмитрий,АМПУ,порт Южный,Евгения Ганжа,Роменский АМПУ,Евгения Роменская,Владимир Омелян,Владимир Омелян Википедия,Роменский ,Омелян,Мининфраструктуры,Владимир Гройсман ,Владимир Гройсман Википедия,Жуковский,Ринат Ахметов -,Ринат Ахметов Википедия,Виталий Жуковский
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео