З ВІРОЮ У СЕРЦІ І ДУШІ: МИРОН ПОМПЕЛЬ ОРГАНІЗУВАВ ЧЕРГОВУ ПОЇЗДКУ ПАЛОМНИКАМ У ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ

З ВІРОЮ У СЕРЦІ І ДУШІ: МИРОН ПОМПЕЛЬ ОРГАНІЗУВАВ ЧЕРГОВУ ПОЇЗДКУ ПАЛОМНИКАМ У ПРАВОСЛАВНІ СВЯТИНІ
31973 ПЕРЕГЛЯДІВ

З вірою у серці і душі – саме таким життям, твердо можна заявити, живе чинний депутат Закарпатської обласної ради, а сьогодні ще й кандидат на посаду Голови Середнянської ОТГ Мирон Йосипович Помпель. А про це перш за все - свідчать його вчинки.

Яскравим прикладом любові до Бога і ближнього свого є сприяння черговій поїздці вірян до православних святинь. Так, 18 жовтня близько 120 прочан з благословіння митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, за сприяння Мирона Помпеля в черговий раз виїхали із Закарпаття щоби поклонитися православним святиням, помолитися і побачити ряд обителів УПЦ. Почаївська Лавра та святі місця Кременця на Тернопільщині, а також Чернівці – Банчинський монастир – саме такий маршрут подолають паломники з Ужгородського району.

У подорож паломників проводжали молитвою, благочинний Ужгородського району о.Володимир, Мукачівської і Ужгородської єпархії УПЦ.

«Кожна з цих православних святинь світового масштабу, які під час подорожі побачать паломники із Ужгородщини, – дуже важлива для нашого народу. Наші предки з покоління в покоління здійснювали сюди паломницькі поїздки» - зазначив Мирон Помпель.

Варто підкреслити, що прихожани православних храмів сіл Дубрівки, Пацканьова, Лінців, Кибляр, Гайдоша, Анталовців мають можливість здійснити паломництво до святинь Української Православної Церкви за сприяння Мирона Помпеля далеко не вперше. Так, приміром нещодавно, 2 жовтня 70 прочан тих же населених пунктів мали можливість поклонитися православним святиням, помолитися і побачити другу за розмірами після Києво-Печерської лаври православну святиню Укріїнської Православної Церкви.

І тут же доречно, для тих в кого повернеться язик називати ці поїздки передвиборчими ходами підкреслити – ви категорично помиляєтесь!!! Адже хто знає Мирона Йосиповича Помпеля і його служіння Богові й людям добре знають, що такі поїздки до Святих місць – він влаштовує дуже часто! Всі добре пам’ятають, як Мирон Помпель разом із Михайлом Ланьо були меценатами для паломництва місцевої дітвори яка вирушила відвідати святі місця України. Тоді, 47 дітей сіл Лінці, Кибляр, Гайдоша і Пацканьово змогли відвідати Почаївську Лавру, святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерську Лавру в Києві, а також Чернівці.

«Треба наших діточок розвивати духовно», - підкреслює неодноразово Мирон Помпель.

Мирон Йосипович Помпель має міцну Віру в Бога і всіма силами сприяє щоб  місцеві жителі мали можливість зростати і укріплюватись духовно. З таким Головою громади люди будуть захищені на чиновницькому рівні, а Бог посилатиме всім здоров’я, мир і благодать. 

Теги: кандидат на посаду Голови Середнянської селищної громади Мирон Помпель, Помпель Мирон село Андріївка,Андріївка, Помпель Мирон село Гайдош, село Дубрівка,Дубрівка,Ірлява, Помпель Мирон село Ірлява, Помпель Мирон село Кибляри,Кибляри, Помпель Мирон село Лінці,Лінці, Помпель Мирон село Ляхівці,Ляхівці, Помпель Мирон село Пацканьово,Пацканьово,Середнє,село Середнє, Помпель Мирон селище міського типу Середнє,Мирон Йосипович Помпель, Помпель Мирон Йосипович біографія досьє,Мирон Йосипович,Помпель Мирон Церква, Помпель Мирон Меценат, Помпель Мирон паломництво, Помпель Мирон село Худльово, Помпель Мирон село Чабанівка, Помпель Мирон село Чертеж,депутат,депутат Закарпатской областной рады Мирон Помпель, депутат Закарпатської обласної ради Мирон Помпель,депутат Закарпатської обласної ради Помпель,депутат Закарпатской областной рады Помпель,Закарпатська обласна рада,Середнянська ОТГ,Середнянська селищна рада,УжгородщинаМирон Помпель, Помпель Мирон Ужгород, Помпель Мирон обласна рада, Помпель Мирон депутат обласної ради, Помпель Мирон село Анталовці, Помпель Мирон село Верхня Солотвина, Помпель Мирон село Вовкове,: Мирон Помпель,Ужгородщина,Польща, Угорщина, Чехія, Італія, Іспанія,Київ, Дніпро, Харков, Одеса,Киев,Днепр,Одесса,Харьков,Испания,Польша,Угорщина, Мирон Помпель,депутат Мирон Помпель,Помпель,Закарпаття,Середнянщина , аеропорт, Закаррпатський депутат Мирон Помпель, Мирон Йосипович Помпель, Помпель Мирон Закарпаття,Мирон Помпель, Середнянська ОТГ Мирон Помпель, Середнянська селищна громада Мирон Помпель
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео