Директор філармонії в Житомирі Тетяна Руденька стала жертвою чорних піарників

Директор філармонії в Житомирі Тетяна Руденька стала жертвою чорних піарників
12167 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кандидат в депутати Житомирської міськради від "Слуги народу" Тетяна Руденька стала жертвою чорних технологів. 11 жовтня в мережі буквально кожен ресурс оприлюднив ілюстрацію нібито її білборда зі слоганом, в одному слові якого навмисно були допущені дві помилки. Більш болісно вдарити по інтелігентній освіченій людині, що має безпосереднє відношення до культури і мистецтва, - нереально.

Той самий білборд із фальшивим неграмотним слоганом, який не бачив ніхто в Житомирі, але побачила вся Україна

Фальшивка зробила Тетяну «зіркою» мережі. Крім того, стьоб над директором Житомирської філармонії в свою програму включили і деякі центральні телеканали, зробивши її відомою на всю країну. Тут телевізійники продемонстрували, наскільки безвідповідальною буває українська журналістика. У гонитві за рейтингами і красивою картинкою елементарні медійні закони, коли будь-який факт слід ставити під сумнів і тричі перевіряти, ігноруються.

Тетяна Миколаївна розмістила відео, в якому спростувала свою причетність до цієї «реклами». Вона зазначила, що також чорні піарники вмістили слоган, який вона навіть не використовувала.

Коли на вулиці Хлібній в Житомирі з'явився єдиний білборд з її фото, коли і куди він подівся, - невідомо.

Півтора роки тому Тетяна Руденька зайняла посаду директора Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера. Деякі недоброзичливці в місті були незадоволені її призначенням. Вона ж, зайнявши крісло директора, розгорнула плідну діяльність, почавши посилювати рейтинг філармонії.

В депутати міськради також вирішила йти для того, щоб бути корисною для міста та житомирян.

"Білборд з'явився приблизно на третій день моєї кампанії. Я навіть рекламу ще ніяку тоді не давала, - коментує Тетяна Руденька. - Ця акція, швидше за все, була спрямована особисто проти мене, але не проти партії, від якої йду в депутати міськради. Деякі не бажали мого призначення, маючи свої плани на філармонію... А я виграла конкурс! І після цього почалися проблеми. А коли стало відомо, що йду в депутати, використали свій ресурс проти мене".

Після цієї акції високі рейтинги Тетяни Миколаївни злегка «попливли». Але те, що вона балотується по округу, в якому розташована філармонія і в якому проживала раніше, і в якому знають, що в депутати йде не просто так, - залишає їй, як і раніше, великі шанси на перемогу.

Сьогодні Тетяна Руденька звернулася до медіа-ресурсів, що опублікували фейк, з проханням його видалити і написати нову історію про те, як чорні технологи створюють фальшиві інформаційні приводи.

Сергій Орлов

Теги: Тетяна Руденька, чорний піар, філармонія, директор, Слуга народу, кандидат, білборд, слоган, Житомир, журналістика, Житомирська обласна філармонія, депутат, фейк, рейтинг,Житомир,Директор філармонії Тетяна Руденька ,філармонія Тетяна Руденька ,Руденька, Житомирська міськрада, Слуга народа,Партія "Слуга народу",Слуга народу,Україна,Украина,Тетяна Миколаївна Руденька, Тетяна Руденька Житомир
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео