Мэр Моргунов vs губернатор Борзов: фавориты на выборах главы Винницы уже определены

Мэр Моргунов vs губернатор Борзов: фавориты на выборах главы Винницы уже определены
28815 ПЕРЕГЛЯДІВ

В гонке за кресло мэра в Виннице, похоже, второго тура не избежать.

Судя по последним соцопросам, действующий мэр Сергей Моргунов никак не победит в первом туре – не набирает больше 50%.  

Интересно, что в Виннице бой за должность городского главы будет между мэром и губернатором - Сергеем Борзовым. За четыре месяца в области он стремительно вышел в гонку лидеров.

Об этом свидетельствуют данные исследования, которое провело  Агентство социологических исследований “Мнение” с 12 по 19 октября. В опросе приняли участие 2000 респондентов.

Статистическая погрешность составляет +/-2,2%.

По его результатам, действующему городскому главе Винницы Сергею Моргунову, который баллотируется от “Украинской стратегии Гройсмана”, отдают предпочтение 24,7% опрошенных.

За кандидата в мэры от партии “Слуга народа”,  экс-руководителя Государственного управления делами, губернатора Винниччины - Сергея Борзова намерены  проголосовать 20,3% винничан.

Замыкает тройку лидеров кандидат от “Европейской Солидарности” Сергей Кудлаенко с 14,1% доверия.

По данным Агентства, пятерка кандидатов в мэры Винницы выглядит следующим образом.

1. Сергей Моргунов - 24,7%

2. Сергей Борзов - 20,3%

3. Сергей Кудлаенко – 14,1%

4. Наталья Солейко - 4,8%

5. Вячеслав Узелков - 3,2%

Рейтинги других кандидатов составляют менее 3%. Около 13,4% винничан не определились с выбором.

Всего в мэры Винницы на местных выборах, которые пройдут в это воскресенье, 25 октября, баллотируется 10 кандидатов.

Предыдущие всеукраинские социологические опросы отдавали первое место Сергею Моргунову. Эксперты связывают прорыв в лидеры Сергея Борзова с его нестандартной кампанией: он сам за себя агитирует на рынках города, одно из самых популярных видео на его публичной странице в Фейсбуке просмотрели 2, 7 миллионов раз. 

Теги: Мэр Моргунов,Сергей Борзов, выборы,Сергей Кудлаенко,Наталья Солейко,Вячеслав Узелков,выборы мэра Винницы,рейтинг кандидатов,Сергей Моргунов,Сергій Моргунов,Сергей Моргунов Википедия,Моргунов, Сергій Борзов,Борзов Вінниця, Сергій Кудлаєнко,Кудлаенко,Кудлаєнко,Солейко,Узелков,выборы,Местные выборы,выборы мэра,Мэр,мэр Винницы,Винница, Вінниця,Слуга народа
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео