Мер Бучі та його посіпаки – політичні перевертні, які заради доступу до корита міняють партії, як рукавички – Аркадій Кобринець, кандидат на посаду Голови Бучанської громади

Мер Бучі та його посіпаки – політичні перевертні, які заради доступу до корита міняють партії, як рукавички – Аркадій Кобринець, кандидат на посаду Голови Бучанської громади
34639 ПЕРЕГЛЯДІВ

Часто мер Бучі Федорук та його оточення брехали громаді – ми ніколи не були членами Партії регіонів. Але ця брехня вкотре доводить один факт – у Бучі владу узурпував клан Федоруків – клан дерибанщиків та політиканів, які зневажають свою громаду.

У розпорядження мого штабу потрапили оригінали заяв про вступ до Партії регіонів та облікових карток членів Партії регіонів:

  • Федорук Анатолій Петрович, Бучанський міський голова, член Партії регіонів з 10 жовтня 2010 року, на цих виборах перефарбувався та балотується від “Слуги народу”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писав.
  • Олексюк Василь Павлович, секретар Бучанської міської ради, член Партії регіонів з 31 серпня 2012 року, на цих виборах перефарбувався та балотується від “Сила і честь”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писав.
  • Федорук Лариса Петрівна, Ворзельський селищний голова, член Партії регіонів з 31 серпня 2012 року, , на цих виборах перефарбувалася та балотується від “За майбутнє”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писала.

Це клеймо назавжди. Федорук, змінивши 5-ту партію, позеленів та рветься до влади.

Коли цієї неділі, 25 жовтня, ви голосуватимете на дільниці, згадайте, яку ціну Україна заплатила за діяльність регіоналів. Україна заплатила життям сотень загиблих на Майдані і на війні на Сході України.

Від себе додам. Я приїхав з Донеччини 20 років тому. Але ніколи і ніщо не змусило мене ставати членом Партії регіонів, як це зробив Федорук – бо бажання красти у Федорука сильніше від поваги до себе та своєї громади.

Кандидат на посаду Голови Бучанської громади Аркадій Кобринець

Теги: Федорук Анатолій Петрович,Олексюк Василь Павлович,Федорук Лариса Петрівна,мер Бучі,Аркадій Кобринець,Кобринець,Кобринець вибори,Кобринець Буча,місцеві вибори ,партія регіонів,Бучанська ОТГ, Аркадій Кобринець Буча,Аркадій Кобринець вибори,Нові Обличчя,партія Нові Обличчя,вибори,Буча,місцеві вибори, Аркадій Володимирович Кобринець, біографія Аркадій Кобринець,Депутат Ірпінської міської ради, депутати,депутат,Ірпінська міська рада,Ірпінь,Ирпень,Аркадій Володимирович Кобринець,громадський діяч,Анатолій Федорчук,Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец Буча, город Буча, депутат Ирпенского городского совета Аркадий Владимирович Кобринец, Аркадий Владимирович Кобринец, Общественный деятель и активист Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец предприниматель, Анатолий Федорчук, Варшавка, выезд Буча Киев, Ирпень Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец декларация, депутат БПП Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец Аркадій Кобринець, місто Буча, депутат Ірпінської міської ради Аркадій Володимирович Кобринець, Громадський діяч та активіст Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець підприємець, Анатолій Федорчук, виїзд Буча Київ, Ірпінь Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець декларація, депутат БПП Аркадій Кобринець,Вибори мера,Мер,Мер Бучі Анатолій Федорук,Анатолій Федорук,Мер Бучі ,Федорук , Кобринець,Кобринец,кампанія,масштабна кампанія чорного піару,кампанія чорного піару,Віктор Крупій,ЖК «Голд Сіті»,Олексій Зіневич,Федорук, Крупій ,Зіневич, біографія Аркадій Кобринець Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец,виборці,Бучансьа ОТГ, Аркадий Кобринец,партія “Нові обличчя”
Автор: wikibazacom
Мої відео