Мер Бучі та його посіпаки – політичні перевертні, які заради доступу до корита міняють партії, як рукавички – Аркадій Кобринець, кандидат на посаду Голови Бучанської громади

Мер Бучі та його посіпаки – політичні перевертні, які заради доступу до корита міняють партії, як рукавички – Аркадій Кобринець, кандидат на посаду Голови Бучанської громади
34451 ПЕРЕГЛЯДІВ

Часто мер Бучі Федорук та його оточення брехали громаді – ми ніколи не були членами Партії регіонів. Але ця брехня вкотре доводить один факт – у Бучі владу узурпував клан Федоруків – клан дерибанщиків та політиканів, які зневажають свою громаду.

У розпорядження мого штабу потрапили оригінали заяв про вступ до Партії регіонів та облікових карток членів Партії регіонів:

  • Федорук Анатолій Петрович, Бучанський міський голова, член Партії регіонів з 10 жовтня 2010 року, на цих виборах перефарбувався та балотується від “Слуги народу”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писав.
  • Олексюк Василь Павлович, секретар Бучанської міської ради, член Партії регіонів з 31 серпня 2012 року, на цих виборах перефарбувався та балотується від “Сила і честь”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писав.
  • Федорук Лариса Петрівна, Ворзельський селищний голова, член Партії регіонів з 31 серпня 2012 року, , на цих виборах перефарбувалася та балотується від “За майбутнє”. Заяву про вихід з Партії регіонів не писала.

Це клеймо назавжди. Федорук, змінивши 5-ту партію, позеленів та рветься до влади.

Коли цієї неділі, 25 жовтня, ви голосуватимете на дільниці, згадайте, яку ціну Україна заплатила за діяльність регіоналів. Україна заплатила життям сотень загиблих на Майдані і на війні на Сході України.

Від себе додам. Я приїхав з Донеччини 20 років тому. Але ніколи і ніщо не змусило мене ставати членом Партії регіонів, як це зробив Федорук – бо бажання красти у Федорука сильніше від поваги до себе та своєї громади.

Кандидат на посаду Голови Бучанської громади Аркадій Кобринець

Теги: Федорук Анатолій Петрович,Олексюк Василь Павлович,Федорук Лариса Петрівна,мер Бучі,Аркадій Кобринець,Кобринець,Кобринець вибори,Кобринець Буча,місцеві вибори ,партія регіонів,Бучанська ОТГ, Аркадій Кобринець Буча,Аркадій Кобринець вибори,Нові Обличчя,партія Нові Обличчя,вибори,Буча,місцеві вибори, Аркадій Володимирович Кобринець, біографія Аркадій Кобринець,Депутат Ірпінської міської ради, депутати,депутат,Ірпінська міська рада,Ірпінь,Ирпень,Аркадій Володимирович Кобринець,громадський діяч,Анатолій Федорчук,Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец Буча, город Буча, депутат Ирпенского городского совета Аркадий Владимирович Кобринец, Аркадий Владимирович Кобринец, Общественный деятель и активист Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец предприниматель, Анатолий Федорчук, Варшавка, выезд Буча Киев, Ирпень Аркадий Кобринец, Аркадий Кобринец декларация, депутат БПП Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец Аркадій Кобринець, місто Буча, депутат Ірпінської міської ради Аркадій Володимирович Кобринець, Громадський діяч та активіст Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець підприємець, Анатолій Федорчук, виїзд Буча Київ, Ірпінь Аркадій Кобринець, Аркадій Кобринець декларація, депутат БПП Аркадій Кобринець,Вибори мера,Мер,Мер Бучі Анатолій Федорук,Анатолій Федорук,Мер Бучі ,Федорук , Кобринець,Кобринец,кампанія,масштабна кампанія чорного піару,кампанія чорного піару,Віктор Крупій,ЖК «Голд Сіті»,Олексій Зіневич,Федорук, Крупій ,Зіневич, біографія Аркадій Кобринець Аркадий Кобринец, биография Аркадий Кобринец,виборці,Бучансьа ОТГ, Аркадий Кобринец,партія “Нові обличчя”
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео