Зе-Мін’юст: тиск на адвоката і знищення доказів

Зе-Мін’юст: тиск на адвоката і знищення доказів
24340 ПЕРЕГЛЯДІВ

Продовжується скандал навколо роботи нової команди у Мін’юсті, який розпочався ще в червні цього року.

Як тільки розпочалося розслідування щодо незаконних дій екс-чорного нотаріуса Дмитра Кирилюка, який вчиняв сотні нотаріальних дій, перебуваючи поза межами України на відпочинку, працівники Міністерства юстиції почали нервувати. Не так давно пан Кирилюк прибув до Державного бюро розслідувань і надав сумнівні пояснення з приводу виявлених фактів, повідомивши, що він дійсно перебував за кордоном, а усі незаконні дії вчиняли його помічники.

Звичайно, це викликало багато запитань. Якщо помічник приватного нотаріуса вчиняв дії і пан Кирилюк про це не знав, чому ж він одразу не повідомив про вчинені злочини, повернувшись з відпочинку? Чи, може, він сам дав вказівку своєму помічнику (або помічникам) підробляти документи, поки він відпочиває? На ці питання немає відповіді навіть після того, як дивним чином «згорів» Київський державний нотаріальний архів, де зберігалися докази незаконної діяльності пана Кирилюка.

02 жовтня цього року заявник громадський активіст Лисенко Сергій Миколайович та його адвокат Коротюк Михайло Геннадійович були допитані Офісом Генерального прокурора, та, як повідомляють наші інсайдерські джерела, надали прокурору викривальні покази щодо діяльності пана Дмитра Кирилюка та пані Ольги Оніщук. Після того як матеріали кримінального провадження №62020000000000451 було передано з ДБР до Офісу Генерального прокурора, хід слідства значно активізувався, прокуратурою розпочато активні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на розкриття злочину.

На цю ситуацію також звернула увагу колишній Міністр Юстиції України Олена Лукаш в своєму інтерв’ю 16 жовтня 2020 року одному з телеканалів.

Така складна ситуація потребувала швидкої реакції. Не довго думаючи, посадовці Мін’юсту Дмитро Кирилюк та Ольга Оніщук, знайшли оптимальний вихід – користуючись службовими повноваженнями, здійснити тиск на заявника по скандальній справі Сергія Лисенка та його адвоката – Михайла Коротюка, для того, щоб домогтися закриття кримінального провадження. Пані Оніщук особисто видала наказ – негайно провести перевірку діяльності дружини пана Коротюка – приватного нотаріуса в місті Києві. Для того, щоб знайти хоч якісь підстави для перевірки, до Мін’юсту була направлена скарга від нікому невідомої Громадської організації «Український нагляд».

При цьому, особи, які безпосередньо зверталися до нотаріуса з приводу, по якому проводиться перевірка, жодних претензій не пред’являли і були дуже здивовані тим фактом, що хтось окрім них взагалі міг поскаржитися на вчинені ними нотаріальні дії.

Ситуація загострилася

Тепер від заявника Сергія Лисенка та його захисника Михайла Коротюка вимагають негайно відкликати заяву, подану щодо незаконних дій екс-чорного нотаріуса Дмитра Кирилюка, в обмін на припинення перевірки дружини адвоката Коротюка М. Г. – приватного нотаріуса Оксани Коротюк.

Цікаво, чи вдасться новій команді Мін’юсту уникнути відповідальності? 

Заявник Лисенко Сергій та його адвокат Михайло Коротюк вже направили відповідні звернення з проханням захистити їх від переслідувань посадовців Мін’юсту до Офісу Генерального прокурора та до Офісу Президента України. Чекаємо на реакцію високо посадовців, будемо сподіватися на те, що справедливість буде відновлено, а корупціонери понесуть покарання.

antikor

Теги: Держбюро розслідувань ,ДБР,Державне бюро ,Державне бюро розслідувань,Україна,Украина,ГБР,Скандал ,Офис Генпрокурора ,Лисенко Сергій ,Лисенко,Онищук Ольга ,Онищук,Кирилюк Дмитрий ,Кирилюк,Лукаш Олена ,Лукаш,Коротюк Михайло ,Коротюк,Коротюк Оксана ,Минюст ,Государственное бюро расследований,Госбюро расследований,Мін’юст,Міністерство юстиції,Міністерство юстиції України,Министерство юстиции,Министерство юстиции Украины,Лисенко Сергій Миколайович,Коротюк Михайло Геннадійович,адвокат Коротюк Михайло Геннадійович,адвокат Коротюк Михайло ,адвокат Коротюк ,активіст Лисенко Сергій Миколайович,активіст Лисенко Сергій ,активіст Лисенко ,Офіс Генерального прокурора,Ольга Оніщук,Оніщук,Мін’юст Дмитро Кирилюк ,Мін’юст Кирилюк ,Мін’юст Ольга Оніщук,Мін’юст Оніщук,Офіс Президента України,Офіс Президента , Офис Президента,Офис Президента Украины,ОП,ОПУ,Зе-Мін’юст
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео