Топ-чиновник «Укрзализныци» перед увольнением купил квартиру за два миллиона гривен

Топ-чиновник «Укрзализныци» перед увольнением купил квартиру за два миллиона гривен
29665 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перед своим увольнением с должности директор департамента организации внутренних и международных пассажирских перевозок АО «Укрзализныця» Александр Красноштан успел приобрести в Киеве квартиру за два миллиона гривен. Об этом редакция 368.media   узнала из деклараций бывшего чиновника.

Уволился Красноштан в начале марта 2020 года, однако в апреле у него, как оказалось, появилась киевская квартира площадью 117 кв. м стоимостью в два миллиона гривен. Кроме того, семье экс-чиновника принадлежит почти 1,5 тыс. кв. м земли в селе Овдиева Нива Киевской области и квартира в поселке Чайки этой же области площадью 48,9 кв. м.

Интересно, что суммарный доход семьи чиновника за 2019 год официально составил чуть более двух миллионов гривен, из которых почти все — зарплата Красноштана на «Укрзализныце». К тому же, в 2019-м он погашал кредит в 400 тыс. гривен, взятый в 2018 году, тем не менее, два миллиона гривен на новую квартиру нашел.

Впрочем, параллельно из декларации Красноштана пропали внушительные финансовые накопления в 1,9 млн гривен, которые он задекларировал по состоянию на конец 2018 года — возможно, они ушли на покупку нового жилья.

С другой стороны, с активами семьи Красноштана в предыдущих декларациях происходили весьма странные пертурбации: по состоянию на конец 2017-го они составляли всего 600 тыс. гривен, а к концу следующего года выросли сразу до 1,9 млн гривен, хотя суммарные доходы его семьи за весь год даже с учетом кредита в 400 тыс. гривен составили чуть более 1,5 млн гривен. Другими словами, чтобы отложить за год 1,3 млн гривен, Красноштан должен был бы выживать с женой и двумя дочерями на 19,2 тыс. гривен в месяц и при этом ежедневно добираться из области в столицу на работу, поскольку никакой киевской недвижимости у него тогда официально не было. В условиях киевских цен это выглядит весьма сомнительно.+

Еще из его деклараций странным образом пропал автомобиль «ГАЗ-3110» — по состоянию на конец 2016 года он был, а в 2017-м бесследно исчез, остался только купленный в 2012-м Nissan Qashqai (2012), на котором он, согласно декларациям, ездит до сих пор.

368.media

Теги: Красноштан ,АО «Укрзализныця» ,Александр Красноштан, Укрзализныця,УЗ,Киев,Киевская область,чиновник,чиновники
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео