Високий чин із ДФС Володимир Ткаченко побив людей?! Але і це зійде йому з рук, адже колишні колеги - поліціанти, та й посаду він купив, а тому ніхто звільняти його не буде…

Високий чин із ДФС Володимир Ткаченко побив людей?! Але і це зійде йому з рук, адже колишні колеги - поліціанти, та й посаду він купив, а тому ніхто звільняти його не буде…
29049 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі, на превеликий жаль, практично й дня не проходить без новин про корупційні злочини у державних структурах. Особливо звичним явищем це являється стосовно працівників Державної податкової та Державної фіскальної служб. Скрутки ПДВ, кришування контрабанди, розпродаж посад – це все буденність в якій змушені ми з вами жити! І читаючи новини про затримання того чи іншого корупціонера з лав ДПС/ДФС – явно не є для чимось резонансним!  Адже ми розуміємо що в кінцевому результаті – практично жоден з цих корупціонерів не понесе покарання згідно чинного Законодавства, а – відкупиться, «відмажеться» вкраденими же у нас грошима, тоді вичекає певний час – і знову влаштується на «хлібне місце» та грабуватиме народ й надалі.

Та нещодавно, начальник Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС Володимир Ткаченко зумів «стрибнути» набагато вище своїх колег і навіть самого себе – напав і побив людей.

Багато хто все ще пам’ятає , як 23 жовтня, українські ЗМІ буквально вибухнули новиною про те, що начальник Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС Ткаченко В. М. та його заступник Бесп'ятчук В. В., побили відпочивальників на озері в Білогородці (Києво-Святошинський район). Першоджерелом цієї інформації став телеграм-канал "Дон Кіхот" – до них звернувся їх підписник, який піддався 18 липня 2020 року нападу з боку начальника Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС Ткаченко В. М. та його заступника Бесп'ятчука В. В. Все сталося під час відпочинку потерпілого з товаришем на березі озера в с. Білогородка Києво-Святошинського району (координати 5024'44"N, 3014'44"Е).

Також, даним телеграм-каналом було опубліковано два відеозаписи згідно з повідомленням постраждалих: чиновники з ДФС під'їхали до них на квадроциклі, спочатку ображали, а потім Володимир Ткаченко перейшов до дій і почав битись, а його заступник Бесп'ятчук В. В. кинув стілець в дівчину, що знаходилася поруч. Відео події зняли сусіди по відпочинку, які знаходилися недалеко.

За твердженням автора - Ткаченко в синій сорочці.


Телеграм-канал не повідомляє імен постраждалих, але вважає, що даний випадок підлягає ретельній перевірці з боку правоохоронних органів. Оскільки, якщо це правда, то, дії співробітників ДФС можна віднести до злочину, що підпадає під визначення ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. І, по-друге, такі кадри і їх вчинки паплюжать репутацію служби, правоохоронних органів і влади в цілому.

На сьогоднішній день ця резонансна і кричуща подія вже починає забуватись на фоні місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня. А це, нажаль - може призвести до того, що черговому злочинцю в погонах з легкістю зійдуть з рук неприпустимі злодіяння.

Нагадуємо, що за даними ЗМІ Володимира Ткаченко на займану посаду  начальника Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС – призначили за хабар.

 


Скріншот з сайту: intvua

І в цьому дивного нічого немає, адже за свідченнями медіа і джерел серед правоохоронців Володимир Ткаченко будучи на службі в Поліції "кришував" в Києві наркопритони і незаконну роботу пунктів збору металобрухту. І саме за допомогою цих незаконних діянь зумів назбирати чималу суму коштів, яка в результаті дозволила йому – купити високу посаду в ДФС.

Володимир Ткаченко встиг попрацювати керівником Подільського, Святошинського і Дарницького районних управлінь поліції. Тільки от, мало знайдеться тих, хто скаже що він був чесним поліціантом, і навпаки – чи не кожен хто з ним стикався зможуть розповісти його «подвиги»  кришування наркопритонів і місць збору металобрухту.  Особливу пристрасть Володимир Ткаченко має до повій, постійно користується їхніми послугами.

«На Подолі, де раніше працював, у нього навіть є спеціальне приміщення, в яке він водить жриць любові. Кажуть, любить відразу кілька », - пишуть автори статті «Навіщо ДФС взяла на роботу екс-міліціонера Володимира Ткаченка»

Володимир Ткаченко - людина, яку добре знає київський криміналітет, і далеко не зі сторони борця із злочинністю.  До того ж якщо проаналізувати «трудову» біографію цього столичного правоохоронця, стає очевидним, що в ГФС він прийшов явно не для того, щоб захищати фінансові інтереси країни.

За роки служби в Поліції Володимир Ткаченко на скромну заробітню плату нажив дуже багато майна: крім квартири і цілого ряду нежилих приміщень в самій столиці, у нього у володінні знаходиться також близько 10 гектарів землі в Києві і в найближчих його околицях.

Традиційно в таких випадках, велика частина майна, згідно з деклараціями, записана на дружину - Вікторію Ткаченко.

Якщо оцінити реальну вартість задекларованих земельних ділянок і нерухомості під Києвом, ставаться очевидно, що Володимир Ткаченко вкрай невміло і незграбно намагається приховувати дані про своїх «зароблені чесною працею» багатства. І Державна фіскальна служба - це для нього чергова «годівниця», в яку він довго прагнув потрапити - збирав гроші на хабар, і ось тепер він «при справах»! І тепер він в максимально стислі терміни не тільки намагається «відбити вкладене», а й заробити зверху.

Та судячи з подій на відео із моментом побиття відпочивальників на озері в Білогородці – або Володимирові Ткаченко уже занадто «жмуть його погони», або він уже давно «відбив» хабар за куплену посаду – і тепер просто шукає екстремальних розваг… включаючи побиття людей.

Згідно фактів зафіксованих на відео, Володимира Ткаченко – на сьогоднішній день уже як мінімум мали б відсторонити від виконання посадових обов’язків. Крім того, правоохоронці уже б мали відкрити провадження за фактом бійки і встановити всіх учасників подій. І відповідно – винні, хто б це не був, повинні понести покарання згідно чинного Законодавства. 

Але чи все так буде??? – скоріш за все що ні! Адже як ми уже згадували – Володимир Ткаченко є колишнім працівником поліції, а за неписаними правилами – «своїх» вони в опрацювання не беруть… Та й і зав’язків в правоохоронних органів у нього чимало…

Тоді хто повинен в цьому розібратись???!

І найперше, це керівник ДФС Сергій Солодченко, адже дії його підопічного Ткаченко – неприпустимі!!!

Друге – це ДБР, і це саме через те, що поліція в даній справі явно не буде зацікавлена не те що у прозорому розслідуванні, а й у відкритті провадження в цілому!

Що ж, чекаємо реакції та дії від пана Солодченко та від ДБР!!! …

Ми в свою чергу слідкуватимемо за перебігом даної ситуації та публікуватимемо нові дані

Далі буде…

 

Теги: ДПС/ДФС,ДПС,ДФС,Державна податкова служба,Державна фіскальна служба,податкова служба,фіскальна служба, Фискальная служба,Государственная налоговая служба,ГНС,ГФС,Государственная фискальная Служба Украины,Государственная фискальная Служба Украины (ГФС),Украина,Україна,Скрутки ПДВ,ПДВ,скрутки,Законодавство,ДФС Володимир Ткаченко,Володимир Ткаченко,Володимир Ткаченко ДФС,Володимир Ткаченко корупція,Ткаченко, Головного управління оперативно-розшукової діяльності ДФС,Бесп'ятчук ,ДФС Ткаченко,Поліція, Вікторія Ткаченко,ДБР,ДФС Сергій Солодченко,Голова ДФС Сергій Солодченко,Сергій Солодченко,Солодченко,Сергей Солодченко,Сергей Солодченко Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео