Генпрокурор Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з керівництвом НАБУ та САП

Генпрокурор Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з керівництвом НАБУ та САП
27159 ПЕРЕГЛЯДІВ

У понеділок, 26 жовтня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з Директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником та в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максимом Грищуком.

У ході зустрічі Генпрокурор заслухала поточний стан справ та акцентувала увагу на необхідності активізації роботи щодо притягнення до відповідальності ТОП-корупціонерів, як цього вимагає суспільство.

Артем Ситник зауважив, що робота органів пожвавилася, оскільки цього року Вищий антикорупційний суд України почав ухвалювати перші рішення і на сьогодні вже є 10 вироків з реальним позбавленням волі, серед яких судді, працівники прокуратури та СБУ.

«Всім правоохоронцям була поставлена незадовільна оцінка щодо боротьби з корупцією. Основною локомотивною силою в протидії таким правопорушенням мають бути спеціально створені органи - НАБУ і САП. Добре, що ми нарешті маємо перші вироки, однак в деяких актуальних провадженнях по два, три, а іноді й чотири роки тому повідомлено про підозру, а слідство й досі триває. Так, наразі в багатьох гучних справах, де фігурантами є високопосадовці, триває ознайомлення з матеріалами. Обговорили з керівництвом антикорупційних органів провадження, які мають бути до кінця року скеровані до суду. Втім, поки за результативністю у них не той рівень активності, якого очікує від них громадськість», – наголосила Ірина Венедіктова.

Генпрокурор також вказала НАБУ і САП на недостатній рівень відшкодування встановлених в кримінальних провадженнях збитків.

gp.gov.ua

Теги: Генпрокурор ,Ірина Венедіктова,НАБУ ,САП,Генеральний прокурор,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,СБУ,Вищий антикорупційний суд України,Вищий антикорупційний суд ,Україна,Украина,Артем Ситник,Глава НАБУ Артем Ситник,Ситник,Сытник,Артем Сытник, увольнение Сытника,Артем Сытник Википедия,Грищук,Максим Грищук,Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник
Автор: wikibazacom
Мої відео