Секретар Обухівської ТВК Таїсія Хмеляр приховує інформацію щодо протоколів! Чому – боїться що стане відомо: цифри які озвучує ТВК не відповідають голосам які зазначені у бюлетнях

Секретар Обухівської ТВК Таїсія Хмеляр приховує інформацію щодо протоколів! Чому – боїться що стане відомо: цифри які озвучує ТВК не відповідають голосам які зазначені у бюлетнях
36335 ПЕРЕГЛЯДІВ

Місцеві вибори, що відбулись 25 жовтня на Обухівщині нажаль стали явним свідченням того, що даний регіон й досі знаходиться під впливом фальсифікатора-регіонала Олександра Левченко. Нещодавно ми вже писали про масштабні порушення виборчого процесу і фальсифікації на території Обухівської ОТГ, і на превеликий жаль для місцевого населення – під час цих виборів людей знову мають за ніщо, за народ – волевиявлення якого зовсім нічого не значить, адже фактичні результати голосування ніхто ніколи не оприлюднить! Людей вчергове обдурив екс-регіонал Левченко, який як і в 2012 і 2015 роках знову «положив» під себе дільничні і територіальну виборчу комісії.

Вибори до Обухівської ОТГ пройшли з грубими порушеннями,  громада протестує і вимагає перевиборів, але ручні «рєшали» Левченко при ДВК і ТВК як «роботи» заправлені зеленими купюрами й надалі порушують чинне законодавство і практично «по трупах» доводять наказ екс-регіонала визнати його переможцем на пост Глави Обухівської ОТГ. Чинна влада, звісно, на це все закриває очі, адже нещодавній регіонал і прислуга Кононенко практично їх проковтнув одуривши своєю фальшивою клятвою на вірність «Слугам народу».

Але куди дивиться Президент Володимир Зеленський??? – Невже він не бачить масштабних порушень і фальсифікацій на території Обухівської ОТГ? Невже, Гарантові Конституції «галочка» так званого свого керівника ОТГ важливіша ніж реальний вибір людей??? 

Скріншот з сайту: politica

Як ми вже писали раніше, як 23 жовтня 2020 року членом Обухівської ТВК, секретарем Хмеляр Таїсією Анатолівною та діловодом цієї ж ТВК Кручинською Мариною Євгенівною було вчинено дії які мають ознаки кримінального порушення. А саме ці дві особи виключили із членів ТВК представника «Громадянської позиції» Злотову Людмилу Порфирівну, а на її місце ввели представника партії «Сила людей» - Злотову Наталію Созонівну. Згідно чинного Законодавства - пані  Хмеляр та пані Кручинська вчинили злочин. Адже заміна членів ДВК належить виключно тій політичній партії, яка висувала свого представника, заміна квот взагалі не передбачена!

Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія Анатолівна

Але напевне, почувши безнаказаність за свої попередні діяння на цих виборах і відчуття в себе за плечима Левченко який її «відмаже» від відповідальності за можливе скоєння злочинів  - Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія Анатолівна і надалі продовжує порушувати Виборче Законодавство.

Так, сьогодні пані секретар Обухівської ТВК мала надати, но цього не зробила  - інформацію представникові ТВК із правом дорадчого голосу на рахунок того скільки протоколів направлено на уточнення, і скільки ще залишаються ще під замком ТВК.

У ТВК все відбувається так само як і на виборчих дільницях – просто оголошуються кінцеві цифри без жодної прозорості! (Нагадуємо на багатьох ДВК – голови і члени комісій просто озвучували за кого позначка в бюлетнях, але не показували їх спостерігачам, при тому відштовхуючи останніх.)

То чого боїться пані Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія??? – напевне того, що людям стане відомо, що цифри які озвучує ТВК не відповідають голосам які зазначені у бюлетнях?!

Тобто, люди зрозуміють що їх вчергове обманули і сфальсифікували вибори на користь пана Левченко, все як і в 2012 і 2015 роках!!!

Питання: а який сенс з того, що 25 жовтня місцеві жителі стояли в чергах щоб проголосувати за своїх кандидатів???! Для чого це все, якщо ТВК могли просто об’явити екс-регіонала Левченко вчергове переможцем в Обухові?!!! Для чого проводити вибори – якщо голоси людей значення взагалі не мають?!!!      

Теги: Секретар Обухівської ТВК,Обухівська ТВК,ТВК,Обухів,Обухов,Хмеляр Таїсія,Хмеляр ,Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія,ДВК ,Секретар Обухівської ТВК Хмеляр Таїсія Анатолівна,Хмеляр Таїсія Анатолівна,Виборче Законодавство,Законодавство,партія «Сила людей»,Сила людей,Злотова Наталія Созонівна,Злотова Наталія ,Злотова ,Громадянська позиція,Кручинська Марина Євгенівна,Кручинська Марина ,Кручинська , Олександр Левченко,Левченко,Президент Володимир Зеленський,Володимир Зеленський
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео