СБУ викрила у Києві одного з командирів підрозділів бойовиків терористичної організації «ЛНР»

СБУ викрила у Києві одного з командирів підрозділів бойовиків терористичної організації «ЛНР»
26618 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба безпеки України викрила у Києві учасника незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», який брав участь у бойових діях проти сил АТО.

За даними слідчих СБУ, уродженець міста Стаханов Луганської області у 2014 році приєднався до так званої «народної міліції ЛНР». Ватажки призначили його заступником командира одного з підрозділів бойовиків. Маючи вищу інженерну освіту, зловмисник виконував завдання із забезпечення ремонту бронетанкової та військової автомобільної техніки терористичних угруповань.

Прибувши на підконтрольну українській владі територію, фігурант оселився в орендованому помешканні у Києві та влаштувався на роботу в одну із комерційних структур у сфері надання телекомунікаційних послуг, використовуючи підставні документи.

Під час слідчих дій за місцем тимчасового проживання зловмисника співробітники СБУ виявили банківські картки, мобільні телефони і комп’ютерну техніку із доказами його участі у складі незаконних збройних формувань.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України і судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

СБУ перевіряється інформація щодо можливого несанкціонованого втручання і використання фігурантом бази даних клієнтів оператора телекомунікаційних послуг.  

Викриття і затримання зловмисника проводилось під процесуальним керівництвом Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів вчинених в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора.

ssu.gov

Теги: СБУ , СБ Украины, Украина,Україна, СБ України, Служба Безпеки України,Служба безпеки,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,Київ,Киев,ЛНР,ДНР,«Л/ДНР», бойовики,боевики, терористична організація,АТО,Стаханов ,Луганська область, Луганская область,Луганск,Кримінальний кодекс України,Кримінальний кодекс ,КК,ККУ,Криминальный кодекс,Криминальный кодекс Украины,Офіс Генерального прокурора,Генеральний прокурор, Генпрокурор , Офіс Генпрокурора,Офис Генерального Прокурора,Офис Генпрокурора
Автор: wikibazacom
Мої відео