Із святом любі друзі! Хелловін під звучання «Ніч яка місячна» у виконанні Ігоря Мізраха та Марії Максакової здивує кожного! Стильно і неординарно – нова версія кліпу на відомий хіт!

Із святом любі друзі! Хелловін під звучання «Ніч яка місячна» у виконанні Ігоря Мізраха та Марії Максакової здивує кожного! Стильно і неординарно – нова версія кліпу на відомий хіт!
11645 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хелловін – дуже своєрідне свято, практично не схоже на всі інші свята. Його критикують, його не сприймають, його навіть десь пропонують заборонити. І на тлі цього всього популярність Хелловін посилюється і поширюється з неймовірною швидкістю в цілому світі, зокрема й в Україні.

Хелловін походить від стародавнього кельтського свята жнив та днів мертвих. Традиція виникла понад 2 тисячі років тому. Древні кельти, які жили на території сучасної Великої Британії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (наприкінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн. Традиційними кольорами Хелловіну є чорний, який символізує смерть і темноту ночі, і помаранчевий – символ збору урожаю в році, що минає.

Сьогодні – це час лякати і лякатися! А ще дивуватись всьому що відбувається навкруги!

Політичний експерт, музикант, продюсер Ігор Мізрах та Оперна Діва Марія Максакова коли вперше випустили у світ своє дуетне виконання надзвичайної композиції «Ніч яка місячна» - здивували позитивно  навіть найприскіпливіших критиків та закохали в себе мільйони українців.

Романтика зазвучала по-новому, сучасно, глибоко і заворожуюче", – так написали музичні критики.

Але ці прекрасні виконавці не зупиняються ні на мить, і хочуть приємно дивувати своїх слухачів знову і знову. А тому до сьогоднішнього свята підготовили невеличкий сюрприз – версію кліпу на пісню «Ніч яка місячна» в стилі Хелловін.

Стильно, а головне неординарно – і як завжди прямо в ціль. Такого ви точно не чикали!

Із святом любі друзі! Прийміть теплі слова привітання від Ігоря Мізраха та Марії Максакової рядками цього неперевершеного виконання «Ніч яка місячна»!  

Теги: Игорь Мизрах & Мария Максакова «Ніч яка місячна»,Игорь Мизрах,Мария Максакова,Ніч яка місячна,песня Ніч яка місячна,Мизрах Максакова,песня Мизрах Игорь,музыка Мизрах Игорь,Хелловін , Ігор Мізрах,Самайн,Марія Максакова,Игорь Мизрах Мария Максакова,Максакова,пісня Ніч яка місячна,Максакова Ніч яка місячна,Мария Максакова Ніч яка місячна,Мизрах,Игорь Мизрах Ніч яка місячна,Мизрах Ніч яка місячна,Дуэт,Дуэт Игорь Мизрах и Мария Максакова,Дуэт Мизрах и Максакова ,Дуэт Игорь Мизрах и Мария Максакова Ніч яка місячна,Дуэт Мизрах и Максакова Ніч яка місячна,продюсер Игорь Мизрах,продюсер Мизрах,Оперная дива Мария Максакова,Оперная дива Максакова,Сергей Жоров,Жоров,студия Сергея Жорова «Major Music».,Мизрах Игорь Аркадьевич,День Учителя,педагоги,Мизрах Аркадий Ананьевич,учителя , Игорь Мизрах новости, Мизрах И.А, Мой папа вырулит,искусство,Ігор Мізрах,СМИ,Мизрах Игорь,Политический эксперт,общественный деятель, политика,Я сам тебя выдумал , Продюсер Игорь Мизрах,экономика ,юрист, музыкальный продюсер, продюсер, продюсерская профессия, «Мужская песня» Игорь Мизрах, Игорь Аркадьевич Мизрах,Политический эксперт Игорь Мизрах, Игорь Мизрах, Игорь Мизрах Вкипедия, политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах, Мізрах Ігор Аркадійович , Мізрах Ігор Аркадійович новини, Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт, Мізрах Ігор Аркадійович досьє, Мізрах Ігор Аркадійович біографія, Игорь Мизрах Банковая, Мизрах Игорь новости, Политэксперт Игорь Мизрах, Мизрах Игорь член Национального союза журналистов Украины, Игорь Мизрах Мой папа вырулит, новый супер-хит Мизрах Игорь, Сергей Жоров, Алла Пугачева, Евгения Власова, группа Мираж, Александр Матиенко,Мизрах песни,Мизрах музыка Игорь Мизрах,Мизрах Винница,Мізрах Ігор,Игорь Мизрах песни,Мизрах Игорь музыка,Мизрах песни ,Мізрах музика,Мизрах композитор,Игорь Аркадьевич Мизрах,Мизрах Киев,Мізрах Вінниця,аналитик Мизрах Игорь,Мизрах политик,политик Мизрах Игорь,Мизрах И.А,Мізрах.І.А,Мизрах адвокат,Мизрах Банковая,Мизрах сайты,Владимир Гришко,Владимир Гришко песни,Владимир Гришко Мизрах Игорь,Владимир Гришко предупреждал,Музыка Владимир Гришко,Major Muzik,песня предупреждал,Игорь Мизрах Вкипедия,политический эксперт Игорь Аркадьевич Мизрах,Мізрах Ігор Аркадійович ,Мізрах Ігор Аркадійович новини,Мізрах Ігор Аркадійович політичний експерт,Мізрах Ігор Аркадійович досьє,Мізрах Ігор Аркадійович біографія,Игорь Мизрах Банковая,Мизрах Игорь новости,Политэксперт Игорь Мизрах,Мізрах Ігор Аркадійович,Мизрах Игорь биография,Игорь Мизрах новости,бізнес,Перше правило бізнесу,правило бізнесу,песня предупреждал Ігор Мізрах,MIZRAKH PRODUCTION,Украина,Україна,Член Союза журналистов Украины,Союз журналистов Украины
Автор: wikibazacom
Мої відео