Володимир Гришко: спогади дитинства, добрі справи, любов і солодощі

Володимир Гришко: спогади дитинства, добрі справи, любов і солодощі
28712 ПЕРЕГЛЯДІВ

Володимир Гришко в унісон світовим трендам – підготував солодкоїжкам свої авторські цукерки з кокосу кешю і фініків, це «здорові батончики». «Я впевнений, що моїм вихованцям, і шанувальникам буде приємно скуштувати ексклюзивний десерт «Маестро Гришко». Перший десерт був трюфельний, а зараз це ніжно-кокосовий з кешю - розповідає Володимир Данилович.

Народний артист України, лауреат державної премії ім. Шевченка, повний кавалер ордена "За заслуги" Володимир Гришко. Маестро згадує дитинство "Щедрик". Ріс у сім`ї, де Тато - військовий. П’ятеро дітей. Мама займалася нами з ранку до ночі. І співала... Володимир згадує: «Після концтабору мати. Мати співала сама. Тітка співала. На вулиці, за столом українські пісні. Вона саджала мене на коліна, виходили на подвір’я і співали. Люди збиралися, я голосив, мати співала, раділи життю, мене називали маленьким Робертіно Лоретті. Не усі свята були яскравими, я жив у інтернаті № 25. Тяжко було, самотньо... Я втікав з інтернату. Мене ловили - я прибігав додому. Батько контужений був, після фронту, він горів у танку під Курською дугою. Коли він витягував своїх підлеглих, він капітаном був - він палав, як факел.... Мати в Ганновері в концтаборі була. Її як скот погрузили і в Ганновер - болванки робити. Коли відкрили другий фронт, американці розбомбили цей цех: вона залишила світло. Матір - до страти. На ребро і хотіли підвісити прямо у дворі. Але втікла. Німкені її підібрали, і в підвалі мати виховувала діточок загиблого офіцера СС. Таке життя було. Я добре розумію ціну сімейного затишку.... бережу свою родину.... намагаюся роботи добро людям. Продюсерський центр Володимира Гришка проводив родинні бали, Вероніка Чекалюк придумала сценарій і назву "Для тих, кого ми любимо", перший бал був приурочений до святкування 200-річчя Ф.Шопена. Це  було у 2010-й році,  ЮНЕСКО назвали – Роком маестро Фредеріка Шопена. 

Архів: 

На бал разом зі своїми сім'ями ми запрошували відомих державних та політичних діячів нашої країни і представників зарубіжних посольств, - концепція заходу полягає у популяризації родинного дозвілля і класичної музики. У щасливих сім'ях завжди знайдуться спільні інтереси і теми для обговорення і бажання відвідати театр чи бал. Карантин змінив наше життя, але ж цукерками ми можемо підняти настрій один одному. По-справжньому щасливою можна назвати родину, в якій усі члени підтримують один одного, хвилюються, спільно розвиваються і збираються за одним столом. Нещодавно ми познайомилися із кондитерами і в результаті з’явилися ці цукерки, котрі ми презентуємо напередодні напередодні зими.

Павло Сировченко - засновник родинного солодкого бізнесу „Vitmix“ залучає діточок до творчості і праці з раннього віку, своїм прикладом навчає любити один одного, шанувати батьків. Павло каже, що співпраця з Маестро - це велика честь і шана, окрім Володимира Гришка, наші цукерки шанує Ніна Матвієнко. Ці люди - символи України, орієнтири». Нехай з кожною цукеркою Ваше життя буде солодшим і здоровішим, бо VITMIX - смаколики без цукру. 

Статтю підготували О. Ткаченко, А. Зубченко, Прес-служба Володимира Гришка.

Теги: Маестро Гришко,цукерки Маестро Гришко,Володимир Гришко,Маестро Володимир Гришко,цукерки Vitmix,Vitmix,Солодка колаборація Vitmix ,Вероніка Чекалюк,Ніна Матвієнко,солодощі,Народний артист України Володимир Гришко,Народний артист України ,Украина,Україна,Володимир Гришко музика,Владимир Гришко,Великий Маэстро Владимир Гришко,Владимир Гришко Википедия,Маестро Гришко,Маестро,ювілей Маестро,Смаколики «Vitmix»,Солодка колаборація Vitmix і Володимира Гришка,Делікатеси «Vitmix»,Чекалюк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео