Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори - нелегітимними та звинувачує в цьому владу Зеленського і народ

Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори - нелегітимними та звинувачує в цьому владу Зеленського і народ
32561 ПЕРЕГЛЯДІВ

25 жовтня  відбулись чергові вибири у владу, цього разу - місцевих депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

На даний час уже відомі результати по більшості обраним кандидатам. А також можна спостерігати за тим, як різносортна шваль, що протягом довгих років цинічно знущалась над українцями НЕ потрапивши у бажані мерські чи депутатські крісла - сьогодні критикує вибори що відбулись. Виходить, що коли, ці кандидати просили свій народ вибрати їх – то вірили у його мудрість, а коли НЕ стали обраними – то народ для них ніщо, і думка цього народу для них значення абсолютно НЕМАЄ.

Візьмемо до уваги післявиборчий пост на своїй сторінці у Фейсбук кандидата в депутати до Київської міської ради від партії «За майбутнє» - Олега Чеславвського, також на його статтю «НЕ Местные выборы» на яку є перехід у цьому ФБ-пості.

Довідка:  Політична партія «За майбутнє» до якої входить Олег Чеславський не потрапила до Київської міської ради.

Олег Чеславський називає вибори що відбулись – нелегітимними, пов’язуючи це із низькою явкою виборців. Цікаво, а чи так само вважав би він якщо б пройшов депутатом до Київської міської ради – зрозуміло що НІ! Він вказує, що люди не прийшли голосувати бо вважають ці вибори фарсом, імітацією народовладдя, а вина у цьому лежить на чинній владі. Звісно, «винним» хтось же має бути – в Чеславського це стандартно влада на чолі із Володимиром Зеленським. Та в чомусь він таки правий, а от в чому?! – В тому, що «практически две трети, или, если быть точным, 62% избирателей Украины сказали нет всем участникам выборного процесса свое НЕТ!» - а це означає що і ЙОМУ ТАКОЖ! Тільки щодо «себе любимого» він явно цього не визнає!!! А тому й дальше продовжуватиме звинувачувати владу і всіх незручних опонентів у програші. Тільки от є одна дуже неоспорима річ – «Слуга народу» також явно не перемогла на цих виборах, щоб вважати їх винуватцями низької явки, фальсифікацій, і т. д.

Люди зробили свій вибір, який би він не був – та звинувачувати когось, в тому числі й народ, який  НЕ вибрав Олега Чеславського в депутати Київської міської ради – це низько і нерозумно! Олегу Чеславському варто шукати проблеми в собі і тоді він зрозуміє чому народ не має бажання підпускати його до владних кабінетів!  

Довідка: Олег Чеславський - недожурналіст і пропагандист- «історик» із вкрай неоднозначною славою. В принципі, хвалити можуть лише його колишні замовники - та й то не всі. Дуже вже швидко Олег перебирається від одного благодійника під іншого, дуже швидко змінює господарів. Одне з останніх місць роботи Олега Чеславского - порохоботская ферма, де він був одним з голосів пастви Петра Порошенка. Та як бачимо бажання дорватись до омріяного «корита» змусило його причалити в ряди політичної партії Ігоря Коломойського «За майбутнє». А всі добре знають, що Петро Олексійович явно не веде дружбу із екс власником ПриватБанку.

Олег Чеславській відомий «фейкомет» запитаєте ви, який заради «грошиків» кожну секунду готовий метати про кого хочете з вас тонни  огидної і вигаданої інформації. Для цього він створив сайт з символічною назвою «FAKEOFF». За назвою сайт начебто повинен розбивати вщент фейкові новини, але працює за схемою зовсім протилежного - створює і поширює брехню з метою шантажу і вимагання коштів за очистку цієї інформації.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Теги: Олег Чеславський,FAKEOFF,Вибори Київська міська рада,Київська міська рада, вибори,Чеславський вибори,Чеславський сайт,сайт фейкофф,За майбутнє,чеславский олег,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславский,блогер,журналист,шут,проплаченный шут,Юрий Бирюков, Янина Соколова, Мирослав Олешко, Андрей Луганский, Андрей Карпов,Полтава,Киев,Андрей Полтава,Андрей Карпов Википедия,Андрей Серебрянский,Андрей Луганский Википедия,Юрий Бирюков Википедия, Петр Порошенко,Петр Алексеевич Порошенко,Петр Порошенко Википедия,Украина,борьба с российской пропагандой,российская пропаганда,Порошенко ,Чеславский,выборы в Украине,выборы,Песков,Путин,Дмитрий Песков,Владимир Путин,пресс-секретарь Песков,Держдеп США,ЕС,Виктор Медведчук,Медведчук,Виктор Медведчук Википедия,НАТО, Владимир Александрович Зеленский, Владимир Зеленский,Президент Владимир Зеленский,Президент Зеленский,Президент Украины,Президент,Игорь Коломойский,Коломойский ,Игорь Коломойский Википедия,Владимир Зеленский Википедия,Донбасс,Бойко ,Тимошенко,порохобот,порохоботы,адепты Порошенко,Пропаганда,Чеславський сайты,фейк,Фейкомет Олег Чеславський,фейкомет ,проплаченный фейкомет,проплаченный фейкомет Олег Чеславський
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео