Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні (ФОТО)

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні (ФОТО)
12216 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 17 листопада 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірою Ахундовою.

Вони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва, а також надання взаємної міжнародно-правової допомоги.

«Ми відкриті до співпраці і зі свого боку гарантуємо швидку реакцію на питання, які виникають у рамках надання міжнародно-правової допомоги. Ми завжди діяли і продовжуватимемо рухатися у чітких рамках міжнародного правового поля та українського законодавства», - наголосила Генеральний прокурор.

Посол завірила, що Азербайджан також зацікавлений у розвитку міжнародних відносин та зауважила, що Генеральний прокурор Азербайджанської Республіки висловив намір особисто зустрітися з Іриною Венедіктовою для поглиблення співпраці.

gp.gov.ua

Теги: Генеральний прокурор,Ірина Венедіктова,Азербайджан ,Ельміра Ахундова, Генпрокурор ,Генпрокурор Украины,Генпрокурор Венедиктова,Генпрокурор Ирина Венедиктова,Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова,Ирина Венедиктова,Украина
Автор: wikibazacom
Мої відео