Высший совет правосудия открыл дело против главы Государственной судебной администрации Гизатулиной

Высший совет правосудия открыл дело против главы Государственной судебной администрации Гизатулиной
13516 ПЕРЕГЛЯДІВ

И.о. председателя Государственной судебной администрации Людмилу Гизатулину хотят привлечь к дисциплинарной ответственности. Об этом стало известно из решения ВСП от 26 ноября.

Автором жалобы в отношении и. о. руководителя Государственной судебной администрации стал народный депутат Тарас Тарасенко от партии «Слуга народа», который ранее зарегистрировал законопроект о ликвидации ГСА.

В своем обращении депутат указал о претензии к Гизатулиной в связи с предполагаемой неэффективностью планирования судебной администрацией расходов в сфере обеспечения судебной власти.

В частности, депутат заявил, что вместе с Гизатулиной он входит в состав рабочей группы по проведению анализа расходов государственного бюджета ГСА. В июне – июле 2020 года данная рабочая группа должна была провести анализ подходов ГСА к планированию расходов в части направлений использования средств, а также подготовить выводы о практике деятельности ГСА с соответствующими рекомендациями.

В сентябре – ноябре 2020 года состоялись несколько заседаний указанной рабочей группы, однако каких-либо результатов достигнуто по их итогам не было.

По словам заявителя, это свидетельствует о том, что ГСА ненадлежащим образом организовала работу по такому приоритетному для нее направлению деятельности, как государственное финансирование судебной власти.

В связи с этим Тарасенко просит Совет правосудия разобраться в ситуации и выяснить, есть ли основания для привлечения Гизатулиной к дисциплинарной ответственности.

ВСП решила открыть дисциплинарное производство в отношении и.о. главы ГСА и направить в Комиссию по вопросам высшего корпуса государственной службы в системе правосудия.

Отмечается, что в начале ноября текущего года ВСП временно, но не дольше чем до 3 февраля 2021 года, возложил исполнение обязанностей главы ГСА на заместителя — Людмилу Гизатулину, в связи с увольнением Зеновия Холоднюка, который решил уйти по собственному желанию.

368.media

Теги: ГСА,Людмила Гизатулина,Высший совет правосудия,ВСП,Гизатулина,правосудие, Государственная судебная администрация
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео