Інформаційне агентство : Від початку року 2650 звернень громадян надійшло до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Інформаційне агентство : Від початку року 2650 звернень громадян надійшло до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)
319306 ПЕРЕГЛЯДІВ

У своєму щоденному спілкуванні з громадянами ми використовуємо усі наявні комунікаційні майданчики Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) - електронну пошту, офіційний веб-сайт, соціальні мережі.
Зокрема соціальні мережі - Facebook, Instagram, Telegram - як джерело інформації, для взаємодії з громадськістю, донесення соціально важливої інформації до аудиторії. Відтак, повідомлення, звернення та коментарі, які надходять на офіційну сторінку Facebook Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), опрацьовуються. В результаті громадяни отримують запитувану інформацію: контактні номери телефонів, адреси територіальних органів, перелік необхідних документів для отримання послуги тощо. Однак через повідомлення в соціальній мережі не можливо отримати офіційну відповідь, а саме відповідь на бланку установи за підписом керівника, так як це не передбачено Порядком розгляду звернень громадян у Міністерстві юстиції, затвердженим наказом Міністерства юстиції №388/5 від 15.02.2017 року (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0229-17).
Отож, для того, щоб отримати офіційну відповідь на звернення, необхідно звернутися через офіційну електронну пошту Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) (info@lv.minjust.gov.ua ). У такому випадку лист буде зареєстрований, а відповідь надано у встановлений законодавством строк.
Більше про порядок звернення до органів юстиції читайте на нашому сайті
https://zakhidne-minjust.gov.ua/appeal/citizens/
Нагадуємо вимоги до звернення особи/громадянина:
Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути назначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
"За 9 місяців 2021 року до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) надійшло 2650 звернень громадян. З них: 597 скарг і 22 пропозиції. Найбільше громадяни звертаються з питань, що належать до компетенції органів державної виконавчої служби - 2174 звернень, реєстрації речових прав на нерухоме майно - 160 звернень, державної реєстрації актів цивільного стану - 128 звернень", - зазначив Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів)

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео