Чому українці бідніють, а влада розводить руками?

Чому українці бідніють, а влада розводить руками?
22026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Багата країна – бідний народ. Україна – найбільша країна Європи за площею, кількістю освіченого міського населення, за площею родючих ґрунтів, країна з дешевою електричною енергією, багатими надрами й в цілому тут демократичний устрій. Про такі багатства мріє майже не кожна країна. Здається, що з такими даними вона приречена на успіх і багатство, але на жаль, не у нас. Багато хто може сказати, що бідність людей залежить від того, що вони мало працюють. А от і ні, Українці, за даними діаграми кількості робочих годин, один із робочих народів світу, але на матеріальний стан це не впливає. В Україні за межею бідності, в кращому випадку, опиняться ще 6,3 мільйона людей, і їх кількість може зрости до дев’яти мільйонів. Якщо рахувати порогом бідності планку встановлену всесвітнім банком – 2 долари в день, то ми виглядаємо краще нерозвинутих країн. Теж саме з освітою, більшість українців закінчило вищу освіту або профільну середню. Люди мають житло, а буває що і не одне, і в місті, і в селі. Порівнювати із ситуацією в Азії й казати, що Україна бідний народ дуже важко. Проте, ми все ж говоримо про бідність, яка серйозно наступає нам на п’яти.
Якщо враховувати ефективність роботи, то ми відстаємо від Польщі втричі, а із 63 країн, Україна займає 56 місце. Такий показник пов’язаний з тим, що більшість українців працює на небажаних роботах. Але ця проблема знайшла і в інших країнах свій відбиток. Дві третини працівників у всьому світі не зацікавлені у своїй роботі, і лише 11% всього населення задоволені місцем праці. Припускаємо, що бідність українців пов’язана з відсутності ефективних підприємств, які погоджувалися брати до себе молодих працівників. За рівнем інновацій Україна посідає 82-е місце. В нашій країні недостатньо розвивають підприємства та не запроваджують інновації.
Відзначу, що тільки під час карантину 69% українців відчули на собі тінь бідності. Більшість опитуваних сказали, що втратили роботу та змушені були економити щодня на харчові продукти. Найбільше постраждали від економічної кризи жителі сіл, працівники промисловості, малого бізнесу, сім’ї з низьким рівнем доходу. Влада знайшла вихід і запровадила доступ до Інтернету та комп’ютеру для повноцінного навчання та роботи всіх членів сім’ї. Однак, 16% українців відчували брак гаджетів, тоді як 73% щодня користувалися Інтернетом. Найменш забезпечені гаджетами виявилися жителі сіл і селищ міського типу. Як бачимо, що влада подумала тільки про великі міста України. На думку українців, під час економічної кризи владає має допомагати матеріально людям з обмеженими можливостями, пенсіонерам та сім’ям з маленькими дітьми.
За даними Мінсоцполітики, за підсумками 2020 року рівень бідності в Україні зросте до 45%, що на 6,5 процентних вище показнику 2019 року. Згідно з песимістичним прогнозам Дитячого фонду ЮНІСЕФ, кількість бідних в Україні може зрости на більш ніж 9 мільйонів осіб, з яких майже 2 мільйони дітей.
Помічали, що більшість серіалів, фільмів та книг продукують багатих людей, як злими, холодними та жадібними? Невже і справді так у реальному житті? Існують навіть вислови в народі, які програмують на бідність: «щастя за гроші не купиш», «з коханим і рай в курені». Ренді Гейдж відомий як автор книги «Чому ви дурні, хворі і бідні...І як стати розумним, здоровим і багатим» каже, що така модель зображення це «вірус», який поширюють з усіх сторін, яким заражають з самого дитинства, бо ж бідним та ослабленим народом легше керувати.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео