У Чернігівській області почали ремонтувати міст

У Чернігівській області почали ремонтувати міст
25438 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дорожня служба почала підготовчі роботи реконструкції мосту через річку Удай поблизу села Переволочна на трасі Н-07 Київ-Суми.

 

Служба автомобільних доріг повідомляє, що тут планують влаштувати тимчасову об’їзну дорогу. Дорожники вже зробили насип для облаштування об'їзної дороги і встановили конструкцію для пропуску води. З часом його заасфальтують.

 

По завершенню організації об'їзду старий міст закриють на демонтаж. Підготовчі роботи до реконструкції мосту ще почалися у вересні 2021 року. Тоді було встановлено тимчасовий міст для вільного протоку води.

 

Міст був побудований у 1970 році. Його довжина - 84,24 метра, матеріал – попередньо напружений залізобетон.

 

В процесі реконструкції стару споруду повністю демонтують і зведуть нову, що відповідає сучасним нормам навантаження та безпеки дорожнього руху, відремонтують підходи до мосту, зроблять систему водовідводу, ділянку облаштують засобами безпеки та організації дорожнього руху.

 

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.  У процесі капітального ремонту дорога приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюється на асфальтобетон. Реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам по габаритам та вантажності.

 

У рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

 

 

 

Мої відео