Вічна проблема українських сімей та молоді – житло

Вічна проблема українських сімей та молоді – житло
209643 ПЕРЕГЛЯДІВ

Найкритичнішим питанням молодих українців є не освітнє чи медичне, а квартирне. Влада розуміє, що власна квартирна для молодої сім’ї або студента важлива, проте воліють замовчувати тему та піднімати ціни за комуналку. На сьогодні середня плата за оренду однокімнатної квартири становить 6-7 тисяч на місяць без комунальних витрат. А ближче до центру Києва взагалі доходить до 10-12 тисяч на місяць. За даними експертів, середня зарплата українця складає 7-8 тисяч в місяць. Якщо у сім’ї працює лише батько, а мати знаходиться у декреті, то середньомісячної зарплати просто не вистачить навіть на оренду квартири. За дослідженням Державного інституту розвитку сім’ї та молоді люди від 18 до 35 років більше обурюються бездіяльністю влади щодо квартирного питання. Усього 7% вважає, що проблем з житлом в Україні не існує, а 80% українців не можуть придбати собі власне житло. Експерти кажуть, що зазвичай люди купують собі помешкання після 35 років, бо весь час збирають кошти. Сьогодні ж вартість на житло не під силу більшості. Щоб полегшити життя українським сім’ям влада може зменшити податковий тиск на забудовників та переглянути застарілі будівельні норми. Ще одним важливим кроком в подоланні квартирної кризи – збільшення обсягів цільового рефінансування у банківському секторі для розвитку доступних іпотечних кредитів.
Психологи кажуть, що більшість сімейних сварок відбуваються через те, що молода пара живе з батьками. Соціальні опитування формують таку статистику: орендують житло 14% молодих пар; проживають у своїх родичів 39%; кожен другий громадянин хоче покращити умови проживання; 17% мешканців України не бачать взагалі проблем. Проблема з житлом на 22% пов’язана з нестачею грошей у молодих людей, а веде за собою порушення статевих стосунках між парою. Ба більше, молодята відкладають народження дитини через відсутність помешкання. Україна має сьогодні великі ціни за житло, що можуть собі дозволити одиниці. На це є декілька причин: підкупна влада, яка ігнорує проблеми своїх громадян та не хоче виділяти землю на дешевші соціальні помешкання; тягар податкової системи для замовників будівництва житлових комплексів, що суттєво збільшує ціну на квадратні метри; відсутність молодіжної іпотеки.
Дуже часто трапляється, що певна сума на квартиру вже є, але її не вистачає. В такому випадку допоможуть декілька робочих варіантів: 1) державна допомога, яка виявляється не міфом. Від Уряду можна отримати 30-50% вартості квартири або будинку за програмою «Доступне житло». Для цього потрібно подати документи до місцевого органу влади. Втім, така послуга не для всіх, а лише для: українців, які потребують поліпшення житлових умов; не маєш власного житла, або площа менш як 13,65 кв.м. 2) кредит – напевно з найгірших варіантів, адже відсоткова ставка зараз складає понад 20% залежно від банку; 3) розстрочка від забудовника дасть змогу заселитися в оселю лише заплативши 30% її вартості. Все інше переводиться на виплати на декілька років без відсотків. Ти платиш таку суму, як на орендованій квартирі, але платиш вже за свою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео