Підтримка ЄС та перегляд Угоди про асоціацію

Підтримка ЄС та перегляд Угоди про асоціацію
158511 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна цього року продовжує домагатися асоціації та партнерства з Європейським союзом, через що президент Ради Європи Шарль Мішель та голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявили про розгляд Угоди асоціації України та Європи 2021.

Які основні умови для повноцінного партнерства з ЄС, які має дотримуватись наша країна?

·       Рівність та стабільність в демократії, прав людей та захист міжнародних меншин;

·       Конкурентоспроможність економічного ринку;

·       Дотримання усіх правил та законів Європейської асоціації;

·       Розвинена інфраструктура та ресурси;

Наразі комісія ЄС оцінює можливості українців в промисловій продукції.

2020 рік не став позитивним у співпраці через банківську сферу, різні реформи та сфера правосуддя, верховенство та найголовніше – корупція. Звинувачень з боку корупції дуже мало та з малою ймовірністю можуть вважатися «переможниками» у цій сфері. Минулого року ЄС виділив понад 190 мільйонів євро для медичного обладнання та 600 млн євро загальної допомоги, а також право на вільний доступ до вакцини.

Щодо ситуації України та Росії, Європарламент висловився негативно з боку країни-агресора, окупації Кримського півострова та формувань на Донбасі, а також закликав негайно відкрити контрольні пункти в’їзду та виїзду для мирних та цивільних жителів, які відрізані від сім’ї та адекватних умов життя.

Цього року ЄС готується до підписання з Україною Угоду про спільний повітряний простір.

Угода є Євросоюзом є економічним та політичним зближенням для України та її можливостей. Вона має низку позитивних критеріїв:

·       Підвищення українського експорту різних продуктів та товарів;

·       Модернізація енергоструктури;

·       Вільний рух капіталу та множинні інвестиції від іноземних партнерів;

·       Скасування мит на більшість товарів, тарифів;

·       Забезпечення якості, стандартизації, акредитації та санітарних вимог від Європи(закони та позики);

·       Свобода для підприємців та надання належних послуг для них;

·       Доступ до європейських продуктів та закупів з-за кордону;

·       Високий захист географічних назв продукції та алкоголю.

Україна також має підтримку та партнерство з іншими країнами:

·       З Узбекистаном з 26 листопада минулого року діє співпраця з оцінки та експертизи рослин, а також сортовипробувань господарської культури;

·       З Китайською Народною Республікою розвивається міжнародне співробітництво в галузях господарства;

·       Білорусь є торговельно-економічним співробітником та помічником;

·       Вільна торгівля з Туреччиною, яка майже укладена;

·       Партнерство з Організацією Північноатлантичного договору який забезпечує зв’язками та взаємодопомогою між країнами.

Угода з ЄС не має конкретного строку та стабільного перебування та в разі недотримання угоди вона розривається. Країни Європейського Союзу сподіваються на позитивні зміни в країні та шанс стати  дійсно демократичною та вільною країною, в якої є європейські цінності.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео