Який прогноз робить Шмигаль стосовно української економіки? До чого тут інфляція?

Який прогноз робить Шмигаль стосовно української економіки? До чого тут інфляція?
70557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Денис Шмигаль розповів, що він переконаний в тому, що сучасна інфляція може призвести до прекрасних наслідків в економіці України. Він сто відсотково переконаний, що тимчасова втрата можливості купувати, для гривні стане лише пречудовим трампліном для нового початку розвитку української економіки.

Про це політик розповів під час зустрічі, організатором якої виступила Європейська асоціація бізнесу. “Глобальний огляд економіки” показав всі прогнози, які має влада України. Попри те, що в усьому світі пандемія спровокувала кризу, для України в Шмигаля є оптимістичний сценарій. Адже чоловік переконаний, що показник ВВП України цього року складатиме не менше 4,6%. Звісно, запевняє прем’єр-міністр, такий зріст все ж таки може супроводжуватись приростом інфляції, проте вона буде досить таки незначною, тож мало хто її помітить.

Політик зауважує, що: “Ми зацікавлені в тому, щоб, якщо говорити економічною мовою, інфляція "розігрівала" економіку і давала ще кращі можливості для розвитку і зростання ВВП не тільки на 4,6%, а може навіть і вище”. Крім того, Шмигаль переконує в тому, що Нацбанк разом з Міністерством економіки впевнені, що ВВП України цього року складатиме 5% і вище.

Насправді вчені з інституту Олександра Вовченко надали схожу інформацію на ту, яку пропонує політик. Їх розрізняє лише одна вагома деталь. Вчені дійсно кажуть про те, що ВВП складатиме 5-6%, проте це не найнижчий, а найвищий показник, який може надати країна. Все це через те, що в країні зараз велика кількість банкрутів. Вчені посилаються на те, що 10% підприємців України наразі повністю втратили свій бізнес через карантин, який було введено для запобігання поширенню хвороби. Також вони звертають увагу на те, що вагома частина бізнесу все ще перебуває на межі зникнення, тож не факт, що вони зможуть протистояти збанкрученю.

Тому, хто саме на думку політиків стане тим важелем, який виводитиме економіку на такий високий рівень, вчені поки не можуть зрозуміти. Такі високі показними ми зможемо показати, якщо більша частина країни зможе запустити хоча б на 70-80%, що навряд чи можливо, адже вакцинація ще не розпочалась. Тож навіть до літа 2021 року ми не встигнемо запустити країну на таку потужність.

Крім того, вчені переконані, що зараз передбачити, чи посприяє поліпшенню нинішньої ситуації інфляція, чи навпаки погіршить все, поки ще зарано. Адже криза не лише продовжується, вона продовжує збільшуватись. Всі країни все ще продовжують потерпати від хвороби. І в нас лише тиждень, як завершився локдаун. Саме тому інфляція може стабілізуватись на 6-7%, Тож точно сказати, до чого призведе дана інфляція взагалі неможливо. Проте будемо сподіватись лише на краще, запевняють вчені. Адже в будь-якому разі варто готуватись і до того, що результати можуть бути й невтішними. Тому чекаємо на результати проведення першої хвилі вакцинації, яка і покаже, чого нам очікувати від 2021 року.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео