Імідж та PR-акція в українському шоу-бізнесі: відверті образи та благодійні акції

Імідж  та PR-акція в українському шоу-бізнесі: відверті образи та благодійні акції
20637 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український шоу-бізнес відображає обличчя кожної зірки, яка за своїми аспектами індивідуальна, наділена певними почуттями та сценічними образами. Свого часу це є створення іміджу. А імідж - це здатність творити цілісний образ, що складається з багатьох факторів. Над цією кропіткою роботою працює чимала кількість людей: продюсери, стилісти, візажисти, рекламісти, психологи, а також створюється для кожного PR стратегія. Аудиторія хоче бачити образ, який захоплює та надихає. Імідж в шоу-бізі створює враження, оцінює факти, сприйняття та інтерпретує які-небудь відомості про зірку. Наприклад, образ Вєрки Сердючки(Андрій Данилко) є цілісним та живим організмом, який проходив певні етапи трансформації. В цілому в цьому образі ми бачимо успішне піарівське рішення для досягнення успіху. Образ на екрані вдало наближений до життєвого, свідомого, віддаленого від театральності та штучності. У 2007 році А.Данилко виграв на пісенному конкурсі"Євробачення" з піснею «Danzing». Ця подія стала знаковою для шоу-бізнесу. Після цього Вєрка Сердючка була удостоєна звання "Народний артист України".
На сьогодні продумана PR-акція є основою просування актора в шоу-бізнесі. Від того, як зірка позиціонуватиме себе в суспільстві залежить її конкурентноспроможність на ринку праці. Контент, який подають в XXI столітті наші зірки, приваблює аудиторію та захоплює достатню кількість прихильників в Instagram. Зараз ніхто вже в шоу-бізі не соромиться роздягнутися перед камерою, оголити свої груди або сідниці. Як показує практика, фанати захоплюються таким контентом. Все частіше заголовки сексуального напрямку привертають увагу українців, а зірки таким образом створюють собі імідж.
Однак, не лише такий характер подачі образу зірки створює повноцінну картину шоу-бізу. Імідж- це й творчість актора, манера подачі, візуальний образ, міміка, жести.
Фанати прагнуть не лише бачити витончене тіло, дорогі прикраси, аксесуари, брендовий одяг, взуття зірки. Вони враховують вербальний аспект іміджу, тобто визначають вміння культурно спілкуватися. Також важливий контекстний та подієвий аспект, а саме коло спілкування артиста та його статус, репутація.
Імідж в шоу-бізнесі- це ідеальний образ, який формується у свідомості цільової групи людей. Важливо, аби об'єкт постійно підтримувався, удосконалювався, мав значний емоційно-виражальний конпонент. Можливе коригування іміджу зірки, але це вже залежить від інтересів людей, маркетингових аспектів та комфортності зірки.
Також можна додати й самопрезентацію артиста. Зірка шоу-бізу має працювати із аудиторіє: ЗМІ, фанатами, колегами. Тож соціальні мережі на сьогодні відіграють у цьому аспекті велику роль. Повинне бути взаємне вираження думок, тобто не лише фанати коментують життя зірки, а й та в свою чергу створює відповідну інформаційну віддачу. Традиційним є також висвітлення в пресі на телебаченні життя зірок. Прихильники ще більше надихаються артистом, коли розуміють, що в зірки таке ж життя, як і в звичайних людей. Наприклад, під час карантину відома співачка Ольга Полякова вела прямі ефіри у фейсбуці для тисячі прихильників. Вона показувала своє життя таким, яке воно є насправді, без гриму, яскравих образів. Часто підписники могли спостерігати сварки між зіркою та її доньками, слухати сімейні історії, проводити кулінарні години.
Щодо образу"королеви ночі", то вона не соромиться роздягатися перед своїми прихильниками, відображати це в соціальних мережах та хизуватися стрункою фігурок. Проте й на концертах співачка не відмовляється від епатажного вбрання та мінісуконь, які підкреслює високими підборами.
В створенні іміджу важливе значення має громадська діяльність, наприклад участь у мітингах, благодійних акціях, виспутах. До речі, у листопаді минулого року UNICEF і MONATIK оголосили про старт спільної колаборації, яка була присвячена благодійній місії Фонду ООН в Україні. Це була інформаційна компанія про тестування на ВІЛ для молоді під назвою MONATIK як Друга UNICEF. Артист пройшов тест на ВІЛ і показав на власному прикладі, як важливо виявляти інфекцію в організмі на ранніх стадіях.
Імідж в шоу-бізнесі на сьогодні - це PR аспект в рамках налагодження системи образу, вплив на суспільну свідомість, налагодження зв'язків між суспільством та шоу-бізнесом, просування зірки, як особстості.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео