Не мудруючи лукаво. Україна U-21 - Вірменія U-21 2:1

Не мудруючи лукаво. Україна U-21 - Вірменія U-21 2:1
234616 ПЕРЕГЛЯДІВ

Молодіжна збірна України провела свій другий матч у відбірковому турнірі Євро-2023.

Поєдинок проходив в Ковалівці, не обійшлося без форс-мажору, але завершився вже другою перемогою команди Ротаня.

Після переможного матчу з Сербією Ротань не став првоодіть експерименти і зробив тільки одну заміну в стартовому складі - замість Михайленка вийшов Мудрик.

Та й сам поєдинок розпочався схоже - українці видали активний старт, відразу ж почали на ворота суперника, ось тільки вся ця активність довгий час залишалася лише потенційними підходами до воріт.

І все-таки українці забили на 20-й хвилині - все зробив Назаренко, який на фланзі проскочив трьох суперників, прострелили в штрафну, де м'яч і відскочив до Криськіва, який і дав під штангу.

Після забитого команда Ротаня зменшила оберти, а ось вірмени навпаки осміліли і раз по раз стали виходити в чужу половину поля. У кінцівці тайму суддя нас відверто пробачив, не призначивши пенальті, проте це відгукнулось гостям удачею при ударі Галстяня, коли мяч після рикошету красиво влетів в дальній кут.

Другий тайм почався з форс-мажору - на стадіоні Колос згасла одна з чотирьох освітлювальних матч і суддя зупинив гру. Пауза тривала минут 5, освітлення так і не полагодили і було вирішено догравати при неповному освітленні.

Грали з неповним світлом команди недовго, і як тільки стадіонів служби все-таки усунули несправність, справу взяв на себе Мудрик. Михайло відправився в прорив і був збитий на самій лінії штрафного, після чого сам же і реалізував цей штрафний.

У час, що залишився українці великих помилок в обороні не допускали, і все-таки довели матч до перемоги.

2:1 друга поспіль перемогу молодіжки, 6 очок і перше місце в групі.

Втім, дифірамби співати поки рано. Вірменія - не той суперник, на котрому можна перевіряти свою силу, тим більше що навіть в цьому матчі українці часом мали проблеми як в обороні, так і в атаці з реалізацією моментів, а вирішили результат за рахунок більш високої індивідуальної майстерності.

Україна U-21 - Вірменія U-21 2:1

Голи: Криськів (20), Мудрик (62) - Галстян (45+3)

Попередження: Кухаревич - Петросян, Самсонян, Губасарян, Галстян

Україна: Нещерет, Сич, Батагов, Таловеров, Вівчаренко, Бондаренко, Назаренко (Аліфіренко, 86), Мудрик (Михайленко, 70), Криськів (Желізко, 86), Судаков, В'юнник (Кухаревич, 54)

Вірменія: Нерсесян, Самсонян, Стьопа Мкртчан, Губасарян, Серобян (Григорян, 78), Агасарян (Алавердян, 69), Мірзоян, Сергій Мкртчан (Хамоян, 78), Галстян, Григорян, Петросян (90 + 2)

Теги: Україна U-21 ,Армения U-21,Армения ,Украина,Україна,Спорт,новини спорту,Новости спорта,новости,новини,Спортивные новости,Спортивні новини,футбол,новости футбола,новини футболу,Криськів , Мудрик ,Галстян,Кухаревич ,Петросян, Самсонян, Губасарян, Галстян,Нерсесян, Стьопа Мкртчан, Серобян , Григорян, Агасарян , Алавердян, Мірзоян, Сергій Мкртчан , Хамоян, Петросян,Нещерет, Сич, Батагов, Таловеров, Вівчаренко, Бондаренко, Назаренко ,Аліфіренко,Михайленко, Криськів ,Желізко, Судаков, В'юнник ,Кухаревич,Євро-2023,Євро
Автор: admin.sportcomua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео