Серия А. Парма остаётся аутсайдером - реально и ментально

Серия А. Парма остаётся аутсайдером - реально и ментально
74091 ПЕРЕГЛЯДІВ

Парма. "Эннио Тардини"
"Парма" - "Дженоа" 1:2
Голы: Пелле 16 - Скамакка 50, 69

После 17-ти матчей без побед подряд "Парма" наконец-то победила. Да ещё и "Рому", да ещё и чуть ли не легко. 28-ой тур она начала в четырёх очках позади 17-го места. Причём в соперниках в туре была команда, не выигрывавшая в шести последних матчах, сдавшая после отличного начала каденции Давиде Баллардини. Команда, у которой "крестоносцы" выиграли пять матчей подряд. Не совсем аутсайдер, сонный и не в лучшей форме. У кого же ещё выигрывать?

Обе команды - одни из худших в лиге по владению мячом, ударам по воротам, созиданию. Потому опасность 0:0 существовала. К счастью, такого счёта мы избежали очень быстро. Заброс, Куцка сбрасывает головой назад на 16-ой минуте, Пелле отлично пробивает через себя ножницами - и уже 1:0. Хотя футбола и вправду было мало. Сильный дебют "Пармы" принёс лишь этот гол, вроде бы сильная концовка тайма "Дженоа" - ни одного опасного момента.

Второй тайм Куцка начал ударом головой в упор. Неточно. А забил как раз соперник. Попытку удара Дзаппакосты вышедший на замену Скамакка подправил в ворота. "Парма" отреагировала хорошим отрезком в середине тайма. Перин отбил опасные удары Карамо и Бругмана. А забил Скамакка, отличным дальним ударом. Ответ? Почти никакого. Навес Бузи Ман головой замкнул прямо в руки Перину. Владение мячом возле штрафной соперника не принесло ничего.

В последних шести турах "Парма" дважды упустила победу с 2:0, упустила победу со счётом 3:2 на 94-ой минуте, упустила 1:0 сегодня. С такой бесхарактерностью путь один - лишь в Серию Б. После такой громкой победы над "Ромой" проиграть дома гораздо более слабому сопернику - признак слабости. А "Дженоа" уже в девяти очках над зоной вылета, 12-ти - над сегодняшним соперником. Вряд ли она вылетит.

Источник

Теги: Серия А,Парма,Футбол,Новости,Новости спорта,Спорт,Украина,УкраЇна,Эннио Тардини,Дженоа,Пелле ,Скамакка ,Баллардини,Заброс, Куцка,Скамакка,Карамо ,Бругман,Навес Бузи Ман,Серия Б
Автор: admin.sportcomua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео