Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : асфальтування доріг

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : асфальтування доріг
198901 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : укладання асфальтного покриття в Дарницькому районі
Громадський активіст, кандидат у депутати Київської міської ради, Гарькавий Ілля спільно з колегами, діячами Всеукраїнської профспілки журналістів у м.Київ, відстоює інтереси місцевих жителів щодо незадовільного стану асфальтного покриття в Дарницькому районі.

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : Дороги – проблема загальнонаціонального характеру


Українські дороги визнали одними з найгірших у світі. Україна за ступенем якості доріг опинилася на 130-му місці зі 137-ми. Про це йдеться у рейтингу, який склав The World Economic Forum.

Перед державою постало декілька запитань:

 - Чому ніхто не несе відповідальність за стан доріг?
 - Чому відсутні підземні пішохідні переходи?
 - Чому Київ потонув у заторах і що з цим робити?

Аби побудувати пристойні дороги, держава має викласти непристойні суми. На жаль, у часи світової економічної кризи важко розглядати шанси масштабного розвитку дорожньої інфраструктури країни.
А в Україні щоразу на дорогах спостерігається одна й та сама ситуація. Вантажівки їздять настільки перевантажені, що неякісний асфальтобетон продавлюється під їх колесами. Особливо критична ситуація складається в літній період: +34 градуси, а фури в спеку женуть з недопустимою вагою. Водії уникають стаціонарних постів дорожньої патрульної поліції, розбиваючи районні дороги, які не передбачені для великовагового транспорту. Немає у світі такої технології побудови доріг, яка б була розрахована більше, ніж на 40 тон вантажу, проте 2018 року зафіксовано абсолютний антирекорд з перевантаження в Україні, що склав 202 тони.
Звичайно, можна кожного року виділяти шалену кількість грошей на поновлення асфальтного покриття доріг. Але якщо не змінити систему контролю вантажоперевезень, то з місця ми зрушимо тільки у глухий кут. Лише негайна конфіскація авто та вантажу й посилення адміністративної відповідальності за недотримання габаритно-вагових норм врятує наші дороги.
Проблема стану українських доріг набула загальнонаціонального характеру.

Вибори Київська міська рада Дарниця 2020 : Гарькавий Ілля : ремонт доріг та проблема мікрорайону Бортничі

Громадський активіст Гарькавий Ілля та небайдужі мешканці не чекають, коли влада вирішить питання з дорогами. Співпрацюючи з громадською організацією «Джерело», активісти провели асфальтування ділянок автомобільної дороги на вул. Ялинкова Дарницького району. Це той об’єм роботи, за який здатна взяти на себе відповідальність група фізичних осіб. Завдяки роботам, що провів Гарькавий Ілля, була оновлена дорога на вул. Інженерна – ще один цінний крок у становленні дорожньої інфраструктури міста Київ.
У перспективі вирішення питань щодо подачі питної води з міського водопроводу для мікрорайону Бортничі. Вода, яка туди постачається, має відхилення за мікробіологічними показниками, що свідчить про її непридатність до пиття. Питання вже вирішувалось 5 років тому силами ПАТ «АК «Київводоканал», мешканці все-таки отримали питну воду.
Проте ситуація повторилася, і проблема нестачі питної води знову актуальна. Жителі Бортничів вкотре залишились без елементарних зручностей цивілізації. Активіст Гарькавий Ілля лобіює інтереси жителів щодо стабільного постачання електроенергії, аби створити для бортничан зручні умови проживання.
Доброчинець ще тільки балотується до Київської міської ради, а позаду вже багато справ, завершених дякуючи невтомному бажанню допомагати.
Не ігноруйте вибори до Київської міської ради, 2020. Долучайтесь до нас. Збудуємо разом нову Дарницю!
Теги: Вибори Київська міська рада,Ілля Гарькавий,Дарницький район,Гарькавий Ілля Ігорович,Дарниця
Мої відео