Ламін Діак: колишній глава асоціації легкоатлетичних федерацій поміщений у в'язницю

Ламін Діак: колишній глава асоціації легкоатлетичних федерацій поміщений у в'язницю
44692 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ламін Діак, екс-глава правління легкої атлетики, був поміщений у в'язницю після того, як був визнаний винним в корупції. 87-річний сенегалець зіткнувся із звинуваченнями в корупції і відмиванні грошей, пов'язаних з російським допінгових скандалом.

Діак був засуджений за отримання хабарів від спортсменів, підозрюваних у вживанні допінгу, для приховування результатів аналізів і за дозвіл їм продовжувати змагатися, в тому числі на Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні. Він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі, два з яких умовно.

Адвокати Дяка заявили, що він буде оскаржувати вирок, який вони назвали «несправедливим і нелюдським». Діак, якому також був призначений максимальний штраф в розмірі 500 000 євро, протягом чотирьох років перебував під слідством французької влади в зв'язку з твердженнями про те, що він прийняв платежі на суму понад 3 мільйони євро, щоб приховати обман .

Суддя заявив, що його дії «підірвали цінності легкої атлетики та боротьби з допінгом». Діак знаходиться під домашнім арештом в Парижі з листопада 2015 року. Раніше один з найвпливовіших фігур в світовому спорті, Діак був президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій - тепер World Athletics - протягом 16 років, поки його не змінив британський лорд Коу в серпні 2015 року.

Син Діака, Папа Массата Діак, якому в 2016 році назавжди заборонили займатися спортом, був засуджений до п'яти років тюремного ув'язнення і штрафу в розмірі 1 млн євро.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео