Аналіз Джолеона Лескотта: Чому Джон Стоунс все ж може врятувати свою кар'єру?

Аналіз Джолеона Лескотта: Чому Джон Стоунс все ж може врятувати свою кар'єру?
66615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кар'єра Джона Стоунса знаходиться на роздоріжжі, але усі радять йому залишитися в «Манчестер Сіті» і боротися за місце под сонцем.

Це величезний сезон для нього, особливо в зв'язку з чемпіонатом Європи наступного літа, але я думаю, що в наступні кілька місяців він може відродити свою кар'єру на Etihad Stadium і розквітнути з Сіті. Якщо він це зробить, Англія подбає про себе сама. Звичайно, є над чим попрацювати - Стоунс більше не є першим вибором для клубу і брав участь тільки в чотирьох з останніх шести команд Гарета Саутгейта, але йому все ще тільки 26, і я твердо впевнений, що центральні половини отримують краще з віком. Я знаю, що зробив.

Мені було 27 років, коли я зробив те ж саме, що і Стоунз, і покинув «Евертон», перевівши великі гроші в «Сіті». Вірджілом ван Дейку було 26 років, коли він перейшов до «Ліверпуля» з Саутгемптона. Є причина, по якій досвід має значення. Ви просто досягли віку, коли під час ігор щось відбувається, ви знаєте, що вже були тут раніше. Мова йде не тільки про те, щоб вчитися на своїх минулих помилках, можливо, ви навіть знаєте, де стояти через те, що сталося в минулий раз.

Дивлячись на останні пару років, можна сказати, що травми стримують Стоунз, і він страждає від втрати форми і, можливо, впевненості. В сумі це призвело до того, що він опустив ієрархію в Сіті. Але я просто дивлюся на гравців, з якими він бореться за місце в команді Пепа Гвардіоли, і думаю, що його ситуація може змінитися дуже швидко. Його якість і те, що він приносить команді, коли він на висоті, не викликає сумнівів.

Так, Стоунз допустив кілька гучних помилок, але у нього також були тривалі періоди, коли він був послідовним у «Сіті». Для Гвардіоли не було б ризику зіграти з ним в їх першій грі в сезоні проти «Вовків», і, як тільки він потрапить в команду, він зможе там залишитися. Якщо в понеділок виберуть Стоунса, його не буде поруч з Еймеріком Ляпортом, тому що француз не в повній формі після позитивного тесту на коронавірус. Це був би ідеальний сценарій для повернення Стоунса. Я думаю, що довгий час ці двоє прагнули сформувати міцне і постійне партнерство, і це може бути навіть зараз, коли до них приєднався Натан Ейк.

Хоча здається, що Лапорт закріпив за собою статус центрального півзахисника номер один, і всі інші це знають, це повинно допомогти Стоунсу грати, а не перешкоджати його шансам. Коли в минулому сезоні Лапорт вилетів через довготривалі травми, здавалося, що хто б не грав, він брав участь в свого роду змаганні за те, щоб бути основним центральним півзахисником Сіті, щоб один з них зберіг своє місце. Це не спрацювало, тому що на цих двох позиціях не має значення, хто є кращим людиною. Набагато важливіше разом бути частиною ефективного підрозділу.

З якоїсь причини Гвардіола, здавалося, вважав за краще інші комбінації, включаючи Фернандіньо, Ніколас Отаменді і Еріка Гарсіа, чого-небудь, пов'язаного зі Стоунз. Все по-іншому, тепер Емерік Ляпорт знову в кадрі.

Так що ситуація у Стоунз не так безрадісне, як здається. Навіть якщо «Сіті» отримає Каліду Кулібалі з Наполі, двері для нього не закриється. Ви б не відмовилися від Кулібалі, але ми не знаємо, як він впишеться в Прем'єр-лігу, стиль гри «Сіті» або поруч з Лапорта. Зі Стоунсом в формі все це вже працює.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео