Англійські спортивні організації попереджають, що криза Covid-19 може викликати втрату активності

Англійські спортивні організації попереджають, що криза Covid-19 може викликати втрату активності
100230 ПЕРЕГЛЯДІВ

Керівники понад 100 спортивних організацій написали прем'єр-міністру Борису Джонсону лист з проханням про надзвичайне фінансування, попереджаючи про «втрачене покоління активності» через коронавірус. Коаліція організацій заявляє, що вони «єдині занепокоєні тим, що в той час, коли наша роль повинна бути центральною для відновлення країни, майбутнє цього сектора є небезпечним».

Група закликає уряд надати «фонд відновлення спорту», ​​щоб сектор міг «вижити і стабілізуватися». Плани по поверненню глядачів на стадіони та майданчики були переглянуті на початку цього місяця після зростання числа випадків коронавіруса, а пілотні заходи були обмежені до 1000 чоловік. Деякі представники спорту закликали уряд дозволити їм продовжити реалізацію своїх планів по відкриттю турнікетів з 1 жовтня, рішення повинно бути прийнято на цьому тижні.

Проте, зрозуміло, що їм повідомлять, що фанати не зможуть повернутися з наступного місяця і що пілотне захід буде призупинено. У листі, написаному організаціями, в тому числі Футбольної асоціацією, Прем'єр-лігою, Футбольним союзом регбі, Радою з крикету Англії та Уельсу і Асоціацією тенісу, додається: «Нам необхідний комплексний пакет підтримки для спортивного і фізичного секторів, щоб допомогти їм відновлення. Цей пакет повинен поєднувати в собі інвестиції, податкові пільги і реформу регулювання. Covid-19 підірвав наші комерційні потоки доходів, так як стадіони і розважальні заклади були закриті або значно скоротилися в обсязі. Вплив цього потенційно може привести до втрати спорту і активності. Ми особливо стурбовані впливом на тих, чия участь була обмежена під час пандемії. Рівні фізичної активності, особливо в найбільш уразливих групах, значно нижче, ніж вони відстежували до COVID-19».

У липні уряд надав індустрії мистецтва пакет підтримки в розмірі 1,57 мільярда фунтів стерлінгів. Хоча Sport England виділила 200 мільйонів фунтів стерлінгів на невідкладні потреби, багато в цьому секторі вважають, що необхідно більше. Ряд спортивних організацій оголосили про скорочення робочих місць в останні тижні і попередили, що зіткнуться зі зростаючими втратами, якщо турнікети не відчиняться найближчим часом. Уряд повинен попросити спортивні організації оцінити фінансові наслідки того, що ще кілька місяців не платитимуть глядачам, і, як передбачається, готується працювати з організаціями над тим, яка підтримка може знадобитися, щоб допомогти їм вижити.

У листі прем'єр-міністру повідомляється, що спорт і фізична активність приносять економіці Великобританії понад 16 мільярдів фунтів стерлінгів і 600 000 робочих місць. «Наш сектор буде в авангарді ваших планів щодо поліпшення здоров'я і благополуччя всіх спільнот...для вирішення соціальних проблем...включаючи скорочення нерівності стосовно здоров'я, боротьбу з ожирінням, скорочення злочинності, зниження рівня самотності і підвищення соціальної згуртованості», - додає група. «Але щоб зробити це ефективно, нам потрібна підтримка вашого уряду».

Ліза Уейнрайт, виконавчий директор Альянсу спорту і відпочинку, сказала: «У її публічному зверненні до прем'єр-міністра не можна ігнорувати силу цієї коаліції з сектора спорту, відпочинку та розваг. Пандемія створила неймовірну навантаження на наш сектор, який був змушений закритися на тривалий період. Абсолютно необхідно, щоб наш сектор отримав підтримку від уряду, яка потрібна йому, щоб повернутися до роботи, щоб послабити тиск на Національну службу охорони здоров'я і зіграти центральну роль у відновленні нашої країни».

Компанія Swim England повідомляє, що 22% громадських басейнів залишаються закритими, а місткість всіх відкритих басейнів зменшилася. Близько 36% клубів залишаються без доступу до басейнів. Галузеві організації Community Leisure UK і UK Active оцінюють, що розважальні центри, басейни і громадські служби в цьому році зіткнулися з нестачею більше 800 мільйонів фунтів стерлінгів.

Колишній міністр спорту Трейсі Крауч додала: «Справа не тільки в кількості людей на полі, корті, у басейні або тренажерному залі. Це стосується всієї екосистеми, яка підтримує спорт, фітнес і дозвілля, і, якщо ми не будемо обережні, історичні клуби та робочі місця, які їх підтримують, будуть втрачені, можливо назавжди. Якщо уряд збирається закрити спорт, тоді йому необхідно надати пакет підтримки, щоб зупинити його знищення».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео