Арутюнян Еміль Карленович: за сприяння меценатів та на благо жителів у Дніпрі відкриваються все нові храми

Арутюнян Еміль Карленович: за сприяння меценатів та на благо жителів у Дніпрі відкриваються все нові храми
8981 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпро по праву можна вважати одним з найбільш розвинених міст в Україні. І мова йде не лише про економіку, але й про медицину, культуру та духовність. Саме останнім дуже активно опікуються відомі меценати за допомоги волонтерів та звичайних небайдужих громадян. Відкриттям нових храмів та реконструкцією занедбаних церков та монастирів активно займаються постійні благодійники Еміль Арутюнян та Олександр Петровський. За їхньої ініціативи нещодавно була відкрита нова, найбільша у Східній Європі Вірменська церква.

Відкриття Вірменської церкви: заслуга та участь Арутюняна Еміля Карленовича


Вірменська спільнота в Україні та Дніпрі загалом дуже потужна та численна. Саме тому представникам Православної церкви було дуже важливо побудувати великий храм, що буде належати саме до цієї гілки Православ’я. Така ідея з’явилася ще багато років тому, однак через брак коштів будівництво постійно відкладалося. Згодом, розпочавши процес побудови церкви у 2003 році, його призупинили знову ж таки через нестачу фінансових ресурсів. Лише коли до справи долучився дніпровський підприємець та меценат Еміль Арутюнян, справа пішла набагато швидше: фактично протягом 3 років була проведена вся основна робота з будівництва церкви, і нещодавно вона була урочисто відкрита.
Відкриття та освячення Вірменської церкви було настільки важливою справою, що задля цього чекали на приїзд патріарха всіх православних вірмен Гарегіна ІІ. Саме йому випала честь освятити та вперше правити службу у новій Церкві святого Григора Лусаворича. Урочисте відкриття та освячення відвідали представники різних релігійних спільнот, були навіть гості з Ватикану та інших православних та католицьких країн. Звичайно, представники Української та Вірменської православних церков також не пропустили цю подію. Запрошені були представники місцевої влади, діячі культури, меценати та волонтери.
Почесними гостями стали і ті, хто доклав чимало зусиль до створення церкви. Це меценати Еміль Арутюнян та Олександр Петровський. Разом з усіма вони взяли участь в урочистому молебні, а згодом були удостоєні особистої подяки від найвищих церковних чинів.

Арутюнян Еміль Карленович: Почесні відзнаки за благодійність


Старання благодійників задля розвитку православ’я не залишаються невідзначеними. Протягом багатьох років, окрім слів подяки, Еміль Карленович, а також Олександр Петровський і співробітники та волонтери фонду «Солідарність» отримували чимало нагород від міської та обласної влади, а також керівництва УПЦ. Зокрема, Еміль Карленович отримав орден Патріарха Київського і Всія Русі-України Святого Архістратига Михаїла ще 2006 року, оскільки вже тоді багато працював на благо церкви, був активним меценатом у суспільному та культурному житті.
Трохи пізніше, також з рук Патріарха меценат отримав орден «За жертовність і любов до України». Після окупації частини території України Росією та початком бойових дій на сході держави Еміль Арутюнян розширив свою благодійну активність і розпочав допомогу українській армії. За це Президент України вручив йому нагороду «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» у 2016 році. Кілька подяк та нагород меценат отримав і від керівництва Української Православної Церкви.
Незважаючи на велику кількість нагород не це є головним стимулом для благодійності. Надалі Еміль Карленович у тісній співпраці з Благодійним фондом «Солідарність» та особисто його президентом Олександром Петровським продовжує активно допомагати фронту, сприяти розвитку православ’ю та опікуватися медициною, освітою та культурою, оскільки є справжнім патріотом свого краю.

Теги: Арутюнян Еміль Карленович,Еміль Карленович Арутюнян

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео