Літературна Україна

Літературна Україна
187802 ПЕРЕГЛЯДІВ

Читання – це одне з найефективніших засобів розвитку людського мозку, яке дозволяє людині розвивати межі своєї уяви. Бувало таке, що ви, перевернувши останню сторінку книги задавали собі запитання: «А про що взагалі була ця книга?». Отже, чи всяке читання приносить користь? Які книги обирати, щоб отримувати від читання задоволення та насолоду? Щоб отримати відповіді на ці запитання спробуйте згадати три книги, які вам більше всього сподобалися в цьому році. Декому важко згадати навіть одну книгу. А все тому, що в пам’яті закладені лише ті, які вплинули на життя та свідомість. Ми часто вважаємо, що якість сприйняття залежить від автора. Від нього багато чого залежить, але далеко не все. Якщо ви після прочитання не можете згадати про що вона, то пропоную використовувати декілька прийомів: 1. Перед читанням збирайте додаткову інформацію про книгу та місце, де описуються події в книзі. Чим більше ви поглибитесь в тему, тим більше інформації залишиться у вас в голові. 2. Під час читання не забувайте про ціль. Дайте собі відповідь на питання: «Навіщо я її читаю?». Якщо книга від 50 сторінки вам не сподобалась, то припиніть читання. Не змушуйте себе насильно читати для галочки. Також виписуйте цитати, які вас вразили. 3. Після читання прогорніть свої нотатки та підкреслені моменти в книзі, а потім для себе напишіть коротенький відгук. Не починайте одразу читати іншу книгу. Після прочитання обдумайте те, що хотів донести автор та втамуйте емоції.

Давайте розберемося нащо взагалі читати книги?

Під час читання художніх творів ми вчимося співпереживати героям. Таким чином формується важлива навичка – бути чуйним та уважним до інших. Читання розвиває вміння виділяти з великого потоку інформації головне. Книги збагачують словниковий запас, якого не вистачає більшості українцям. Читання вчить мислити критично, приймати різні точки зору, а також формувати власну. У людини, яка читає менш помітні ознаки старіння, бо ми молоді поки працює наш мозок. Також література розвиває уяву, що й відрізняє людину від тваринного світу.
У світі виник навіть такий напрям як «Bookcrossing», який стартував 2001 року. Новий книжковий вибух був придуманий американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Ідея такої тенденції полягала в тому, щоб залишати свої книги в парках, кав’ярнях, станціях метро, щоб людина могла взяти почитати й у свою чергу зробити те саме. Після прочитання книгу треба повернути на місце. Для початку Хорнбекер залишив 20 книг з пояснювальною запискою, а трохи пізніше їх стало 300. Так і виник благодійний напрям Буккросинг, який оздоровлював людство. Такий напрям з 2006 року з’явився й в Україні. Цікаво, що цей рух серед інтелігенції існував ще дореволюційних часів. Тепер в Україні можна зустріти маленькі домівки для книжок, які роблять велике коло серед читачів та повертається назад.
Компанія з соціологічних досліджень Research&Branding Group провела опитування серед українського населення, яке показало, що лише 43% людей періодично читають. Виявилося, що частіше читає молодь, жінки та люди з вищою освітою. В середньому люди, які читають літературу взяли до рук 9 книг за рік. Найбільше книг за рік читають люди на пенсії, а на другому місці молодь. Більшість опитуваних надають перевагу паперовим книгам, а іноді й аудіокнигам, коли часу на читання не вистачає. Найбільш популярними жанрами є детективи (41%), історичні твори (36%) та любовні романи (27%). Молодь каже, що частіше купують книги жанру фентезі та трилери. Перепоною до читання українці називають нестача грошей, бо в середньому у книгарнях книга коштує понад 100 гривень. Також ще основною причиною не читання є брак часу. Звітні дослідження повідомляють, що бібліотеки відвідує тільки молодь, яка навчається у вищих навчальних закладах та люди літнього віку.
Показово, що люди, які полюбляють читати самі, частіше читають й своїм дітям. Цікаво те, що більшість хто не читає каже, що йому в дитинстві не разу не читали книжок батьки. Тож любов та повагу до книжок треба виховувати з дитинства.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео